Kripto HaberleriHaberlerBittrex Birçok Altcoini Listesinden Çıkarıyor

Bittrex Birçok Altcoini Listesinden Çıkarıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bittrex bir günde yaptığı 150 milyon dolarlık hacimle dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi. Son zamanlarda SEC’in yaptığı yeni düzenlemeler ile beraber Bittrex birçok altcoini listesinden çıkarıyor. Bu sene sonunda birçok kripto paranın yok olacağını belirten analizcilerin tahminleri doğru çıkacağa benziyor.

Bittrex yaptığı açıklamada:

30 Mart 2018 tarihi ile listede belirtmiş olduğumuz coinlerin cüzdanlarını sistemden kaldıracağız. Bu tarihten itibaren ilgili coinler artık sistemde listelenmeyecek. Mağduriyet yaşanmaması için bu paralar 30 Mart tarihinden önce çekilmelidir.

ifadelerini kullandı.

İlgili kripto paraların çoğunun para çekim işlemine izin veremeyecek kadar hasarlı cüzdanlara ve blockchain altyapısına sahip olduğunu belirten şirket, bu durumun öbür kullanıcılara da zarar verdiğini açıkladı. Bu nedenle bu coinlerin manipülasyona çok açık olduğunu ifadelerine yer verildi.

Toplamda 82 tane kripto paranın etkileneceği liste şu şekilde:

8BIT
ADC
AM
AMS
APEX
ARB
BITS
BITZ
BLC
BOB
BSTY
BTA
CCN
CRBIT
CRYPT
DAR
DGC
DRACO
DTC
FC2
FRK
FSC2
GEMZ
GHC
GP
GRT
HKG
HYPER
HZ
J
KR
LXC
MAX
MEC
METAL
MND
MTR
MZC
NAUT
NET
NEU
NTRN
OC
ORB
PRIME
PXI
ROOT
SCOT
SCRT
SFR
SLG
SLING
SOON
SPRTS
SSD
STEPS
STV
SWING
TES
TIT
TRI
TRK
U
UFO
UNIQ
UNIT
UNO
UTC
VIOR
VIRAL
VPN
WARP
XAUR
XBB
XC
XCO
XDQ
XPY
XQN
XSEED
XTC
YBC

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları