binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBlackRock RWA Altcoinlerini Ateşledi! Hangi RWA Altcoinleri Takip Edilmeli?

BlackRock RWA Altcoinlerini Ateşledi! Hangi RWA Altcoinleri Takip Edilmeli?

Layergg, izlenmesi gereken RWA altcoinlerini sıraladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bilindiği üzere dünyanın en büyük varlık yöneticisi BlackRock, Ethereum (ETH) ağında yeni bir gerçek dünya varlık (RWA) tokenizasyon fonu başlattı.

‘USD Kurumsal Dijital Likidite Fonu (BUIDL) isimli bu fon yatırımcıların ABD doları getirisi elde etmelerine olanak tanıyor.

İlgili Haber  Dünyanın En Büyük Varlık Yöneticisi BlackRock'ın Cüzdanına Mem Token Yağdı! Blackrock Etkisiyle Fiyatlar Yükseldi!

BlackRock’un RWA temalı fonunu başlatmasından sonra RWA sektörü hareketlenirken RWA tokenleri de yükselişe geçti.

RWA tokenlerindeki yükselişi ve BlackRock’un yeni fonunu ele alan kripto para platformu Layergg, en büyük VC firmalarının portföyünde bulunan ve izlenmesi gereken RWA altcoinlerini sıraladı.

İlk olarak BalackRock’un BUIDL fonunu başlatmasından bu yana POLYX’in +%200 ONDO’nun + %131, TRU ve GFI’nın +%100 arttığına dikkat çeken Layergg en büyük VC firmalarının portföyünde bulunan ve izlenmesi gereken RWA altcoinlerini şu şekilde sıraladı:

“1-Maker DAO (MKR)
2-Ondo Finance (ONDO)
3-TrueFiDAO (TRU)
4-GoldFinch (GFI)
5-Cebtrifuge (CFG)
6-MapleFinance (MPL)
7-ClearpoolFin (CPOOL)
8-XendFinance (RWA)
9-Parcl (PRCL)
10-MountainUSDM (USDM)”

Sonrasında bir tablo yapan Layergg, VC firmalarının portföyünde yer alan RWA altcoinlerden MKR, ONDO ve TRU’nun Binance‘te listelenmiş olduğunu; GFI, CFG, MPL, CPOOL ve RWA‘nın henüz Binance’te listelenmediğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail