Kripto HaberleriBitcoinBlackrock ve Coinbase'den Yeni Bitcoin Hamlesi: Hedef Kurumsal Yatırımcılar!

Blackrock ve Coinbase’den Yeni Bitcoin Hamlesi: Hedef Kurumsal Yatırımcılar!

Takip et

Kripto para birimlerinde yaşanan geri çekilme bazı yatırımcıların sektöre olan inancını kırsa da, kurumsal yatırımcılar kripto para maruziyetlerini artırmak için bu geri çekilmeleri bir fırsat olarak görüyor.

Kurumsal tarafta şirketlerin talebi karşılamak için yeni girişimler ve ortaklıklar kurduklarını sık sık aktarıyoruz. Eksik regülasyon nedeniyle talep istenen seviyede olmasa da, büyük yatırım şirketleri ortaklıklar kurarak kendilerini geleceğe hazırlıyor.

Bu konuda son hamle dünyanın en büyük yatırım şirketi kabul edilen Blackrock‘tan geldi.

Blackrock’un risk yönetim bölümü olan Alaaddin ve Coinbase Prime arasında yeni bir ortaklık kuruldu. Bu ortaklık sayesinde Blackrock nitelikli kurumsal yatırımcılarına doğrudan kripto para maruziyeti sunabilecek.

Konuya ilişkin  konuşan BlackRock Stratejik Ekosistem Ortaklıkları Küresel Başkanı Joseph Chalom şunları söyledi:

Kurumsal müşterilerimiz dijital varlık piyasalarına maruz kalmaya giderek daha fazla ilgi duyuyor ve bu varlıkları nasıl verimli bir şekilde yöneteceklerine odaklanıyorlar.

Aladdin ve Coinbase Prime arasındaki bu bağlantı, müşterilerin, varlık sınıfları arasında tam bir portföy görünümü için mevcut portföy yönetimi ve alım satım iş akışlarında bitcoin risklerini doğrudan yönetmelerine olanak tanıyacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları