Blockchain

Blockchain 2019’da Nasıl Gelişmelere Gebe?

Blockchain teknolojisinin 2019'da çok fazla yol katetmesi bekleniyor.

Blockchain teknolojisi 2019 yılında hareketli aylar geçirecek. Önümüzdeki 11 ay boyunca farklı konferansların yapılacak olduğu Blockchain hakkında, geleceğin teknolojisi olup olmayacağını belirleyecek adımlar atılacak. Asya merkezli kripto para basınında gündeme gelen Blockchain teknolojisi ve güvenlik konulu konferansların arttırılması isteği, bu konuda yapılan çalışmaların henüz yeterince fazla olmaması, ve Blockchain teknolojisinin ne kadar güvenli olduğu hakkında merak edilenlere yanıt verebilecek çalışmalar düzenlenmesi gerektiği bilinmekte.

Yapılacak olan çalışmalarda Blockchain teknolojisinin geleceğini etkileyecek olan konferanslar düzenlenmesi ve etkinlikler oluşturulması beklenirken, yeterli sayıda çalışmanın yapılması isteniyor ve bu sayede sorunlara çözüm bulunabileceği ifade ediliyor. Bitcoin kadar ilgi görmeyen zincir teknolojisinin 2019’da yaşanacak olan gelişmelerde birçok kez yatırımcıların Blockchain hakkında beklentilerine ve sorularına yanıt verilmiş olacak.

Blockchain teknolojisi ilgi istiyor

Blockchain teknolojisinin geliştirilmesi için yoğun ilgi göstermek gerekiyor. Bu ilginin gösterilmemesi durumunda bazı güvenlik sorularına yanıt verilemeyecek olması nedeniyle Blockchain teknolojisinin önünde olan tüm engeller kaldırılmalı. Yatırımcılar, kısa vadede bu teknolojiden yararlanma isteklerine yanıt bulmak istiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu