binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBlockchain Araştırmacısı Açıkladı! Bu Altcoin Lojistik Sektörünün Lideri Olacak!

Blockchain Araştırmacısı Açıkladı! Bu Altcoin Lojistik Sektörünün Lideri Olacak!

Blok zinciri araştırmacısı olan Collin Brown, kısa bir süre önce attığı bir tweette VeChain'in lojistik sektöründe yükseleceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Önemli bir blok zinciri araştırmacısı olan Collin Brown, kısa bir süre önce attığı bir tweette, blok zinciri tabanlı VeChain firmasının hızla büyüyen lojistik pazarındaki öncü rolünü vurguladı.

VeChain 18 Trilyon Dolarlık Lojistik Pazarına Liderlik Edebilir

Brown tweetinde VeChain’in lojistik sektöründe inovasyonun ön saflarında yer aldığını vurguladı.

Araştırmacı, VeChain’in tedarik zincirinde şeffaflık, özgünlük ve uyumluluk sağlamak için blok zinciri teknolojisi, akıllı sözleşmeler ve Nesnelerin İnterneti’ni (IoT) kullanarak pazara liderlik edeceğini savundu.

Brown özellikle VeChain’in, araştırmaların 2030 yılına kadar 18,23 trilyon dolarlık şaşırtıcı bir rakama ulaşacağını öngördüğü tedarik zinciri pazarındaki konumuna dikkat çekti.

Brown, iddiasını desteklemek için VeChain’in lojistik pazarındaki başarı öykülerinden birkaç örnek verdi.

Walmart’ın taze ürünleri takip etmek için platformu kullandığını, BMW’nin lüks otomobillerin kimlik doğrulamasını yaptığını ve DNV GL’nin deniz ürünleri sürdürülebilirlik sertifikasyonunu gerçekleştirdiğini belirtti.

İlgili Haber  Son Dönemde Yüzde 80'lik Yükseliş Yaşayan Bu Altcoinde Son Durum Ne?

Brown ayrıca PricewaterhouseCoopers’ın (PwC) lüks malları korumak için VeChain’i kullandığını belirtti.

Blockchain araştırmacısı, Kanada ve Hindistan’da faaliyet gösteren saygın bir stratejik pazar analiz firması olan Precedence Research’ün bir raporunun ardından VeChain hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Rapor, lojistik pazarının potansiyelinin altını çizdi. Rapor, 2022 yılı itibariyle küresel lojistik pazarının 7,98 trilyon dolarlık bir değere sahip olduğunu vurgulamıştır.

Precedence Research’ün tahminlerine göre, tedarik zinciri pazarının 2030 yılına kadar 18,23 trilyon dolar gibi şaşırtıcı bir rakama ulaşması bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail