Blockchain

Blockchain kayıt işlemlerini 10 saniyeye düşürecek

Bazen internet sitelerine girdiğimiz zaman kayıt olmak veya bir bilgi sorgulamasına erişmek için onlarca dakika bekler ve sonunda ”bu sayfaya ulaşılamıyor” diye yanıt alır ve adeta ömrümüzden ömür gider. Artık ”geleceğin teknolojisi” olarak görülmeye başlanan Blockchain sayesinde bunları yaşamak neredeyse mümkün olmayacak. Gerek bir sınava girdiğimiz zaman sonuçlarının açıklanacak olduğu internet sitesinin aşırı fazla sorgu gönderip sunucuyu erişime zorla kapatması (çökmesi) dolayısı ile yaşadığımız problemler, gerek hastanede sıra beklerken yaşadığımız problemlere derman olabilecek olan teknoloji Blockchain’den gelecek.

Daha gelişmiş teknoloji

Bilim insanlarının dahi testler ve çalışmalara devam ettiği Blockchain teknolojisi konusunda henüz daha sonuca ulaşılmamış iken, sorgu süresinin 10 saniyeye kadar düşmesi ve bu sorgu sırasında hemen anında sisteme yansıtılabilecek kadar güçlü olan zincir teknolojisinin (Blockchain) e-ticaret siteleri içinde kullanımı çok daha kolay hale getirebilecek olduğu ve aylık binlerce dolar tasarruf yapılmasında etkili olabilecek. Henüz daha yeni olması, geliştirilme aşamasında ve test aşamasının sürüyor olması dolayısı ile e-ticaret siteleri arasında zincir teknolojisini kullanan site bulunmuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu