Blockchain

Blockchain Sektörü 2019’un Büyüyen Sektörlerinden Olabilir

2019'un büyüyen teknolojisi: Blockchain olabilir.

Blockchain 2018’de pek fazla ilerleme kaydeden bir teknoloji olmadı. Bunun birçok farklı sebebi oldu ve bazı teknoloji firmaları tarafından yapılan olumsuz açıklamalar ve bazı kimseler tarafından yapılan ”Blockchain geleceğin teknolojisi değil bir aldatmaca” yorumları çok etkili oldu. Blockchain teknolojisinin yıl içerisinde kullanılabilecek olduğu alanlar ise dev şirketler tarafından tek tek araştırıldı ve en çok nerelerde kullanılabilecek olduğu, güvenlik konusunda ne kadar güvenilebilir teknoloji olduğu konusunda araştırmalar yapıldı.

Almanya Maliye Bakanlığı tarafından yapılan araştırmalarda da Blockchain teknolojisinin gelecekte kendisini geliştirmesi ile birlikte çok fazla kullanılabilecek yararlı teknolojilerden bir tanesi olarak lanse edildi. İngiltere ise bu teknoloji ile ilgili olarak kamuya açık veriler ile 2018 yılının ortalarında testlere başladığını açıklayarak, Blockchain teknolojisini gelecekte vatandaşları için kullanabilecek olduklarını açıkladı.

Blockchain 2018’de istediği değeri göremedi

Blockchain, 2018 yılında hem istediği, hem hakettiği değeri göremedi. Bunun nedenleri arasında birçok farklı neden bulunsa da, geleceğin teknolojisi olarak adlandırılan bu teknolojinin 2019 yılında tercih edilme ve test edilme rakamlarında ciddi artışlar beklenmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu