Blockchain

Blockchain Şirketlerine Talep COVID-19 Sonrası Patlayabilir

Başta gıda programları olmak üzere çok sayıda ülkenin blockchain teknolojisinden yararlanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para birimlerine şiddetle karşı çıkan ülkeler bile blockchain konusunda önemli adımlar atmaktalar. Özellikle bazı ülkelerde çok ileri vadeli adımlar şimdiden atılmaya başlanırken, corona virüsünün etkisi sonucunda bazı ülkelerde blockchain teknolojisine ilginin artması öngörülüyor.

Yazılı kayıtlar ve onlarca sisteme kayıt yerine tek yerden tüm verilere erişim sağlayabilecek, en baştan bir diğer uca kadar her türlü giriş yapılan kaydı güvenle koruyabilecek olan blockchain teknolojisi ürünlerinin, özellikle de gelişmiş ülkelerde daha fazla ilgi çekebileceği öngörülüyor.

Teknolojinin giderek daha fazla hızla ilerlediği 2020 yılında blockchain şirketlerinin çok ciddi kar kayıpları yaşadıkları bilinirken, özellikle yeni açılan şirketlerin pandemi nedeniyle kapanmaya devam ettiği bilinmekte. Tüm bunlara rağmen bir anda talep patlaması yaşanabileceği ve bu patlama sayesinde şirketlerin sayısının da aniden artışa geçebileceği öngörülüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu