Blockchain

Blockchain Şirketlerinin En Zor Yılı: 2020

Blockchain şirketleri 2020 yılında çok zorlu sorunlarla karşı karşıya kalmış durumdalar.

ABD ve diğer ülkelerde mevcut olan Blockchain şirketlerinin sayısı her geçen gün daha da artıyor. Ancak son rakamlar aslında Blockchain şirketlerinin sayısının artmadığını ve azalma yönünde trende girmeye başladığını gösteriyor. Kripto para birimi yatırımcılarının günden güne daha yakından takip ettiği Blockchain teknolojisi şirketleri, 2020 yılında yaşanan corona virüsüne bağlı sebepler dolayısı ile çok ciddi ekonomik ve manevi zararlar yaşadılar.

Manevi olarak yaşadıkları zararlar psikolojik çöküntüye sebep olan başarısız projeler, projelere devam edecek yeterli fon kaynaklarının asla bulunmuyor olması gibi sebeplerle ortaya çıktı.

2020 yılında birçok Blockchain şirketinin kapanması beklenirken, özellikle de kısa vadede binlerce şirketin bu durumdan dolayı iflas etmesinin mümkün olabileceğine işaret edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu