coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerBlockchain Teknoloji Şirketi Jan3'ün CEO'sundan İnanılmaz Bitcoin Fiyat Tahmini!

Blockchain Teknoloji Şirketi Jan3’ün CEO’sundan İnanılmaz Bitcoin Fiyat Tahmini!

Blockchain teknoloji şirketi Jan3'ün CEO'su ve ateşli bir Bitcoin destekçisi olan Samson Mow BTC fiyat tahmininde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain teknoloji şirketi Jan3’ün CEO’su ve Kurucu Ortağı ve ateşli bir Bitcoin destekçisi olan Samson Mow, Bitcoin hakkında ultra boğa bir açıklama yaparak kripto para biriminin potansiyel olarak 1 milyon dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

Samson Mow, Bitcoin’in 1 Milyon Dolara Ulaşabileceğini Öngörüyor

Mow tahminini Twitter takipçileriyle paylaşarak kripto topluluğunda heyecan yarattı.

Mow’un tahmini, SEC’den bir Bitcoin spot ETF’sinin onaylanmasının yaklaştığı bir dönemde geldi. Mow, bu fiyat sıçramasının beklenmedik olabileceğine ve her an gerçekleşerek birçok Bitcoin kullanıcısını şaşırtabileceğine inanıyor.

Mow, Bitcoin’in 1 milyon dolar sınırına hızla yükselmesi halinde, bunun birçok şirket, analist ve diğer piyasa oyuncuları için maksimum acıya neden olabileceğini belirtti.

Ulus devletlerin Bitcoin’i ulusal bir para birimi olarak benimsemelerine yardımcı olmayı amaçlayan kendi şirketi Jan3 de bu durumdan önemli ölçüde etkilenebilir.

İlgili Haber  Güney Koreli Kripto Para Borsası, Singapur'dan Dijital Varlık Lisansı Aldı!

Jan3’teki ekibin 2024 için birçok planı ve toplantısı olduğunu açıkladı. Ancak, Bitcoin 1 milyon dolara yükselirse, bu her şeyi rayından çıkarır.

Mow, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşması halinde Jan3’ün misyonu için artık zaman kalmayacağını da sözlerine ekledi: “50 ülke çılgınca yardım eli uzatır ve aşırı yükleniriz. Tüm dikkatli planlamalar ve teklifler kapı dışarı olur ve sadece BTC satın almak kalır. Ekip için uyku yok,”dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail