fbpx
Blockchain

Blockchain Teknolojisine Asya Ükelerinde İlgi Var, Risk Yüksek!

Çin son darbesini Blockchain'den yana kullandı.

Asya ülkeleri Blockchain teknolojisinin geliştirilmesi ve gelecekte kullanılması için bulunmaz ülkeler olmasalarda bu ülkelerde kripto paralar kadar Blockchain teknolojisine ilgi çok fazla. Blockchain teknolojisi şirketlerinin geliştiği Çin’de yeni kararlar ise kısa vadede bu şirketlerin risk dolayısı ile sayısının artma hızının azalmasına ve buna bağlı olarak şirketlerin Çin’den çıkmasına sebep olabilecek hamlelere neden olabilir. Ülkede Blockchain teknolojisi şirketlerinin risk altında hissetmeleri ve ülke dışında farklı ülkeleri değerlendirecek imkanlarının olmasından dolayı Çin’de Blockchain teknolojisine ilgi azalması yaşanabilecek iken, Güney Kore ve Japonya’da ise artış görmek mümkün olacak.

Blockchain teknolojisi Asya’nın gelişmesine yardımcı

Asya ülkelerinin Blockchain ile ülkelerin gelişmesi gelecekte önemli bir nokta olacak. Henüz yararları fazla bilinmezken, zincir teknolojisi olarak bilinen Blockchain teknolojisinin gelecekte Asya ülkesindeki bölge ülkelerine bu teknoloji üzerinde çalışmalar yapmaları ve şirketlerin önünü açmaları durumunda kazançlarının yüksek olabileceği ve dünyanın birçok ülkesine bu teknoloji sayesinde yazılımlar satabilecek ve zamandan, buna bağlı paradan tasarruf edebilecek ve servetlerini artırabilecek oldukları gayet açık.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box