Blockchain

Blockchain Yatırımlarının Azalmasının Nedeni Belli!

Blockchain yatırımlarının son zamanlarda düşüş gösterdiği belirtiliyor.

Nexo

Blockchain yatırımları hakkında bir süre önce medyada yeni haberler yayıldı ve Blockchain şirketlerinin yatırımlarının azaldığı açıklandı. Bu açıklamalar Blockchain sektöründe yeni gelişmelerin olmasına engel olmasa da bazı yatırımcılar Blockchain şirketlerinin yatırımlarının neden azaldığı konusunda tereddüt yaşadı ve kripto para birimi yatırımları konusunda bazı endişeleri beraberinde getirdi.

Blockchain teknolojisi ve kripto para yatırımları arasında doğrudan bir bağ olmasa da yatırımcılar Blockchain teknolojisi şirketlerinin yatırımlarının azaldığı haberlerini duyunca ister istemez kripto para piyasalarının bu haberlerden etkilenme risklerinin olup olmadığını sorgulamaya başladı. Bitcoin aslında kısa dönemde yatırımcılara büyük oranda kazançlar elde ettirmemiş olsa da Blockchain teknolojisi şirketlere bu dönemde çok fazla kazanç elde ettirdi.

Son dönemde şirketlerin yatırım oranlarında azalma olması ve yatırımların düşmesi Blockchain şirketlerinin bir anda fazlaca açılıp çok fazla şirketin aynı zamanda piyasaya girmesinden kaynaklanırken, bu dönemin arkasından tekrar 2020 yılında Blockchain teknolojisi şirketlerinin yatırımlarında artış ve yeni Blockchain teknolojisi şirketlerinin açılması bu kadar fazla umut vaat eden bir piyasa için çok normal gelişmeler.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı