HaberlerKripto Para

BlockchainSpace En Popüler Metaverse Devi The Sandbox İle Ortaklık Kurdu!

Metaverse projeler ortaklıklarla birbirlerine güç katmaya devam ediyor.

Merkezi olmayan oyun platformu BlockchainSpace Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile The Sandbox ile ortaklık kurduklarını duyurdu.

GameFi projelerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin veren bir ekosistem olan BlockchainSpace, The Sandbox ile yapılan ortaklık gereğince 2.600 loncasını ve 680.000 oyuncusunu Sandbox’ın sanal dünyasına getirecek.

BlockchainSpace ve Sandbox’ın yenilenen ortaklığı öncesinde her iki topluluk bu yılın başlarında işbirliği yaparak, dünyanın en büyük NFT topluluklarından biri olan Filipin topluluğunu oluşturmaya odaklanmıştı.

İki firmanın yaptığı işbirliği kapsamında, Sandbox’ta Filipinler’e adanmış ilk arazi deneyimi oluşturmanın yanı sıra, oyuncular için The Sandbox’da oluşturulan NFT’ler aracılığıyla endemik flora ve faunayı görebileceği ve Filipinli ataların tarihi kıyafetlerini giyebileceği imkanlar da sağlandı.

BlockchainSpace ve Sandbox’ın bu yeni ortaklığı, en popüler Metaverse devi olan The Sandbox’a daha fazla oyuncu getirmeyi amaçlıyor.

BlockchainSpace’in kendi tokeni olan “GUILD”, merkezi olmayan fırlatma rampası Copper’da açık artırma ile yatırımcılara sunuluyor. Ayrıca “GUILD” tokeni, 11 Aralık 2021’e kadar alıcılar için açık olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu