Blockchain

Blocko 7.5 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Güney Kore merkezli Samsung SDS tarafından destek alan Blocko yeni yatırım aldığını açıkladı.

Şirketlere ve hükümetlere Blockchain konusunda destek sağlayan Blocko isimli Güney Kore merkezli şirket yeni bir adım attı. Şirketin yeni yatırım turunda 7.5 milyon dolar değerinde yatırım aldığı ve bu yatırım ile birlikte bundan sonra daha hızlı büyüme gösterebilecek olduğu açıklandı. Blockchain teknolojisi sektöründe en tanınmışlar arasında bulunan ve Samsung SDS desteğine sahip olan şirketin bu yatırımı Blockchain teknolojisi çalışmalarında kullanacağı, daha fazla sayıda şirkete ve hükümete Blockchain teknolojisi konusunda destek sağlamak için bu yatırımın büyük önemi olduğu açıklandı.

Blockchain teknolojisi ile ilgili atılan her bir adımda Blocko’nun değeri sektörde oldukça büyük. Sürekli olarak gelişen yeni teknolojiler ve sürekli olarak daha fazla değer kazanan Blockchain teknolojisinin kullanım alanları da artıyor. Bu teknoloji için birçok şirket yeni adımlar atsa da henüz Blockco gibi şirketler sürekli sektörde yerlerini daha fazla ekonomik olarak atılımlar yaparak güçlendiriyor. Bu son adım ile birlikte Blocko daha fazla değer kazandı ve elindeki yatırım gücü 7.5 milyon dolar daha fazla artmış oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu