bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerBlog Sitelerinde Kripto Para Reklamları Artıyor

Blog Sitelerinde Kripto Para Reklamları Artıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünya genelinde kripto para reklamlarının sosyal medya ve arama devleri tarafından engellenmesi sonucunda tanıtımlarını yapamayan kripto para siteleri ve kripto para borsaları çareyi teknoloji ve benzeri alanlarda olan internet sitelerinde buldu. Yüksek hit sahibi olan blog ve sitelere reklam vermeye çalışan kripto para borsalarının binlerce dolar para ödeyerek bu sitelerde banner reklam aldıkları ve bu reklamlar sayesinde kendi tanıtımlarını Google ve sosyal medyada olduğu kadar fazla olmasa da bir nebze iyi oranda yapabildikleri ortaya çıktı.

Türkiye’de de sık sık şimdilerde kripto para borsalarının Google ve sosyal medyada reklam verememeleri sonucunda Bitcoin haberleri ile ilgili sitelerde reklamlar yayınlamaya başladıkları, bu reklamlardan site sahiplerinin elde ettikleri karlılık rakamlarının çok yüksek oranda olduğu öğrenildi.

Sıradan Reklamlar Kadar Düşük Fiyat Vermiyorlar

Kripto para borsalarının reklam almak istediği sitelerin kurucuları ise reklam departmanları tarafından sektörün finans ve ekonomi sektörü olması sonucunda yüksek fiyat vererek oldukça iyi oranda kar elde ediyorlar. Bazı sitelerde kripto para borsaları tarafından reklam verilmek istendiğinde normal fiyatın 7 katına kadar çıkıldığı ortaya çıkmış durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları