coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBloomberg Analisti Tuhaf Duruma Dikkat Çekti: SEC, BlackRock Bitcoin ETF Erteleme Belgesini...

Bloomberg Analisti Tuhaf Duruma Dikkat Çekti: SEC, BlackRock Bitcoin ETF Erteleme Belgesini Ana Sayfada Göstermiyor

SEC'in diğer tüm belgelerin aksine BlackRock'ın Bitcoin Spot ETF'ini erteleme belgesini ayrı tutması dikkat çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), birkaç Bitcoin spot borsa yatırım fonu (ETF) başvurusu hakkındaki kararını erteledi, ancak bunlardan biri web sitesinde diğer ETF’lerin bulunduğu kısımda eksik görünüyor.

Bloomberg analisti James Seyffart attığı bir tweet’te SEC’in dün gece tüm Bitcoin spot ETF başvurularını ertelemesinin ardından, erteleme duyurularının ilk yayınlandığı sayfada yalnızca BlackRock’ın başvurusunun yer almadığına dikkat çekti. Bunun “biraz garip” olduğunu ve BlackRock’ın erteleme mektubunun sitede başka bir yerde olduğunu, ancak diğer altı mektubun bulunduğu ana noktada olmadığını söyledi.

İlgili Haber  Çin Halk Mahkemesi, Kripto Para Varlıklarının Yasal Mülk Olduğunu İlan Etti

Seyffart, BlackRock’ın BTC ETF başvurusunun beklendiği gibi gerçekten de ertelendiğini açıkladı, ancak SEC’in mektubunu diğerleriyle aynı yerde yayınlamamasını yine de garip buldu.

SEC dün tüm spot Bitcoin ETF başvurularını ertelemiş ve BlackRock’ın başvurusunu ise en sona bırakmıştı. BlackRock’ın başvurusunun ertelendiğine dair belgeler SEC’in resmi web sitesinde başka bölümlerde bulunuyor fakat diğer tüm ETF başvuruları ile birlikte tutulmaması dikkat çekiyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail