BitcoinHaberler

Bloomberg: “Bitcoin (BTC) 2021 Yılında 400.000$’a Ulaşabilir. Çünkü…”

Bitcoin'in yıldızı 2021 yılında parlamaya devam edecek mi?

Bitcoin’in 50.000$’dan 54.000$ seviyesine kadar yaptığı yükseliş, marketi adeta yeşile boyadı. Altcoinler Bitcoin’in düşüşü sırasındaki kayıplarını kısmen geri verirken bazı altcoinlerde yeni ATH’lere ulaşıldı.

Markette yeniden pozitif bir hava hakimken Bloomberg’den de 2021 yılı için yeni Bitcoin tahmini geldi.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, 2021 yılının kripto paralar için dönüm yılı olduğunu ifade eden bir paylaşım yaparak Bloomberg’in yıl sonu Bitcoin tahminini 400.000$’a yükseltti.

Kurumsal yatırımcılar için özel olarak oluşturulmuş Bitcoin likit indexine göre Bitcoin fiyat analizi tablosunu paylaşan McGlone “Bitcoin küresel dijital rezerv olma yolunda ilerlerken 2021 yılındaki olgunlaşma sıçraması onu risk dışı bir varlığa dönüştürüyor olabilir” dedi.

Kaynak: Bloomberg

McGlone Bloomberg’in bu analizinin perde arkasındaki tüm ayrıntıları paylaşmadı. Ancak son dönemde raporlara yansıyan notlara göre, şirketlerin bilançolarına BTC ekleme konusundaki iştahı fiyat yükselişinden etkilenmiyor gibi görünüyor.

MicroStrategy CEO’su Micheal Saylor Time dergisi ile yaptığı röportajda bu hususa vurgu yaparak; ” Şu anki görevim dünyanın bilançolarını düzeltmek.” dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu