Bitcoin

Bloomberg Stratejisti: Bitcoin Ve Altın 2020’de Yükselmeye Devam Edecek

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, 2020 yılı genelinde sabit arza sahip olan kripto para birimi ve sınırlı rezervi olan altının yükselecek olduğunu açıkladı.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para ve altın yatırımcılarının 2020’de ‘yüzünün güleceği’ öngörüsünde bulundu. Kripto para birimleri hakkında 2020’de sabit rezerv ve artan talep nedeniyle yatırımcıların ellerindeki kripto paraların değerlenecek olduğuna değinen McGlone, yatırımcıların alım yapmayı sürdürdüklerini ve de özellikle dünya genelinde altına olan talebin sürekli olarak artış eğiliminde olduğunu açıkladı.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin için direnç seviyesi olarak 10.000 doları gördüğünü, 14.000 doları görebilecek olduğunu açıkladı.

21 milyon adetle sınırlı olan Bitcoin daha üretim aşamasında çok üretilebilecek durumda olsa da bir gün bu sınırlı rezerv tükenecek ve fiyatlar o dönemde eğer herhangi bir engel söz konusu olmaz ise daha yüksek olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu