Bitcoin

Bloomberg Stratejisti: Bitcoin Ve Altın 2020’de Yükselmeye Devam Edecek

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, 2020 yılı genelinde sabit arza sahip olan kripto para birimi ve sınırlı rezervi olan altının yükselecek olduğunu açıkladı.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para ve altın yatırımcılarının 2020’de ‘yüzünün güleceği’ öngörüsünde bulundu. Kripto para birimleri hakkında 2020’de sabit rezerv ve artan talep nedeniyle yatırımcıların ellerindeki kripto paraların değerlenecek olduğuna değinen McGlone, yatırımcıların alım yapmayı sürdürdüklerini ve de özellikle dünya genelinde altına olan talebin sürekli olarak artış eğiliminde olduğunu açıkladı.

Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin için direnç seviyesi olarak 10.000 doları gördüğünü, 14.000 doları görebilecek olduğunu açıkladı.

21 milyon adetle sınırlı olan Bitcoin daha üretim aşamasında çok üretilebilecek durumda olsa da bir gün bu sınırlı rezerv tükenecek ve fiyatlar o dönemde eğer herhangi bir engel söz konusu olmaz ise daha yüksek olacak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu