binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBNB Chain Yeni Katman 2 Ağını Tanıttı!

BNB Chain Yeni Katman 2 Ağını Tanıttı!

Binance tarafından oluşturulmuş blockchain ağı olan BNB Chain, bugün bir Katman 2 ağı olan opBNB'nin lansmanını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Başlangıçta Binance tarafından oluşturulmuş bir blockchain ağı olan BNB Chain, bugün bir Katman 2 ağı olan opBNB’nin lansmanını duyurdu.

opBNB, Optimism’in OP Stack’ı kullanılarak geliştirilen, BNB Zinciri ekosistemindeki bir Katman 2 ağı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu ağın amacının işlemlerin hızının artırılması ve dapp ücretlerinin azaltılmasına yardımcı olmak olduğu belirtildi.

“BNB Zinciri ekosistemi için önemli bir dönüm noktası olan opBNB’nin ana ağının 13 Eylül 2023’te hayata geçtiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

opBNB, BNB Akıllı Zincirin katman 2 ağıdır ve BNB Chain’in misyonunun temel bir parçası olan gas ücretlerini önemli ölçüde azaltarak blockchain teknolojisini herkes için erişilebilir hale getirerek blockchain teknolojisinde devrim yaratmak üzere tasarlandı.”

BNB Chain geliştiricileri yaptıkları açıklamada ayrıca opBNB’nin test aşamasında 35 milyondan fazla işlemi test ettiklerini söyledi.

BNB Chain Kıdemli Mimarı Arno BauerÖlçeklenebilirlik ve güvenlik opBNB’nin en önemli öncelikleridir. Ana ağda genel kullanıma açmadan önce gerekli testeler yapıldı ve kriterler karşılandı.” dedi.

BNB Chain Nedir?

BNB Chain, Binance tarafından oluşturulan bir blockchain ağıdır.

Binance BNB Chain’i “Başlangıçta Binance tarafından oluşturulmuş, ancak o zamandan bu yana topluluk odaklı, izne dayalı olmayan ve merkeziyetsiz bir blockchain ekosistemiolarak tanımlıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail