AltcoinBinance Coin

BNB, OKB, FTT ve HT Rekor Kırdı: Borsa Coinleri Sezonu Başladı mı?

Borsalara ait kripto para birimlerinin fiyatı rekor kırmaya devam ediyor.

Kripto para piyasasının geneli şu an için Bitcoin’in (BTC) kırdığı rekorlarla meşgul. Bitcoin fiyatı kısa süre önce 52.400 dolara kadar yükselirken, aslında arka planda oransal açıdan bunun yükselişini gölgede bırakan kripto paralar oldu.

Binance Coin Rekor Kırdı

Özellikle kripto para borsalarına ait coinlerin rekor üzerine rekor kırarak bu dönemde Bitcoin’den daha çok kazandırdığı ortaya çıktı. Binance Coin (BNB), OKEx Coin (OKB), FTX Token (FTT) ve Huobi Token (HT), ard arda tüm zamanların rekorunu kırdı. Önde gelen dört kripto para borsasının rekor üzerine rekor kırması aslında boğa rallilerinde alışılmış bir durum olarak görülüyor.

İlgili Haber
Binance Coin (BNB) En Değerli 3. Kripto Para Oldu! Fiyat 200$'a Dayandı

Binance Coin fiyatı bugün 194 dolara kadar yükselerek tam olarak parabolik ralli yaşadığını ortaya koydu. BNB fiyatı sadece son 5 haftada 6 kat artarak ulaşılması güç bir başarıya imza attı. Bunun yanı sıra OKEx Coin ise tarihinde ilk defa 10 dolar seviyesine ulaştı.

Huobi kripto para borsasının kripto parası Huobi Token ise 15 dolar seviyesine kadar çıktı. HT’nin değeri 1 Ocak 2021 tarihinden beri %300 arttı. Son olarak bu borsalara kıyasla en yeni olan FTX’in kripto parası FTT ise 25 dolara ulaştı. Bu seviye psikolojik olarak önemli bir direnç noktası olarak görülüyordu ve artık kırıldı.

Kripto para borsalarının kendi tokenlerini piyasaya sürmesi 2017 yılına kadar görülmemiş bir durumda. Piyasa ise 2017 yılından beri rekor üzerine rekor kıran bu coinlere artık bir hayli alıştı.

İlgili Haber
10. BNB Yakma İşlemi Sonucu: 38 Milyon Dolarlık BNB Kalıcı Olarak Dolaşımdan Kaldırıldı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu