coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBinance CoinBNB'den 54 Milyon Dolar Kar Eden Balina, Bugün Yeni İşlemler Yaptı

BNB’den 54 Milyon Dolar Kar Eden Balina, Bugün Yeni İşlemler Yaptı

BNB ekosisteminin ilk benimseyenlerinden biri, Binance üzerinde yeniden bazı alım satım işlemleri yapmaya başladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce gerçekleşen gelişmeye göre, ilk BNB benimseyenlerinden biri kripto para borsası Binance üzerinde yeniden işlemler gerçekleştirmeye başladı.

Yakın tarihli bir gelişmede, Binance Coin’in (BNB) ilk kullanıcılarından biri Binance platformunda önemli işlemler gerçekleştirdi. Söz konusu balina, Binance hesabına 1.48 milyon dolara tekabül eden 7.005 BNB yatırdı. Bu kişi halihazırda BNB’den 54 milyon doların üzerinde kâr elde etti ve halen 1.15 milyon dolar değerinde 5.447 BNB tutuyor.

Balina cüzdan, Ağustos 2017 ile Şubat 2018 arasında, coinin fiyatı 3.6 dolar seviyesindeyken Binance’ten toplam 505.990 BNB çekti. Bu para çekme işlemlerinin toplam değeri o dönemde yaklaşık 1.8 milyon dolardı.

İlgili Haber  En Büyük Bitcoin Madenciliği Şirketlerinden Birinde Mali Kriz Başladığı İddia Edildi

Bununla birlikte, BNB fiyatı yükseldikçe, balina cüzdan 500.543 BNB’yi ortalama 112 dolar fiyatla Binance’e geri yatırdı ve bu da 56 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir rakama tekabül ediyor.

Binance üzerinde işlem yapan diğer bir dikkat çekici balinadan konuşmak gerekirse, 0x8d7 kısa adresiyle tanınan bir kripto para balinası, dün yaptığı işlemlerinde yüklü miktarda WorldCoin (WLD) satın aldı. 774 bin dolarlık satın alımın ardından eşzamanlı olarak WLD fiyatı %8 yükseliş gerçekleştirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail