HaberlerXRP

Bomba İddia: Ripple CEO’su XRP Satıp Bitcoin Alıyor!

Ünlü analist Ripple'nin CEO'su ile ilgili çok önemli bir iddia ortaya attı.

2019 senesini en kötü geçiren kripto paralardan birisi olan ve son iki senenin en kötü fiyat seviyelerini gören Ripple şirketinin kripto parası XRP, şirketin politikaları ve yatırımcıların ilgisinin azalması ile her geçen gün daha fazla değer kaybı yaşıyor.

Her ay 1 milyar adet XRP’yi piyasa pompalayan Ripple, bu düşüşlerdeki baş aktör olarak görülürken geçtiğimiz günlerde yapılan “XRP’nin başarısını en çok biz istiyoruz ve yaptığımız satışlar fiyatı düşürmüyor, piyasada balinalar kadar etkimiz yok” açıklamasıyla daha fazla tepkilerin odağı haline geldi.

Durum böyleyken bir iddia da ünlü analist Adam Back’ten geldi.

Twitter’de Ripple CEO’sunun bir gönderisine yanıt veren Blockstream CEO’su Adam Back, Ripple CEO’sunun BTC hayranı olduğunu ve XRP’leri bireysel yatırımcının üzerine pompalayarak BTC aldığını ifade etti.

An itibarı ile yaklaşık 0,205 dolar seviyelerinde işlem gören XRP için atılan bu iddia eğer doğruysa bu durum şirketin bile XRP’ye güveninin kalmadığı şeklinde yorumlanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu