fbpx
Haberler

Brian Armstrong: Geleceğin Google’ı olacağız

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendisinin gelecekte Coinbase konusunda çok daha iyi seviyeye varacak olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Coinbase’nin gelecekte Google benzeri bir kripto para görevi görebilecek konumda olabileceğinin altını çizen Brian, yatırımcıların kendilerine olan güvenlerinin ve dünyanın kendisine olan güveninin bu konuda çok daha fazla etkili rol oynayabilecek olduğunun altını çizdi.

Kripto paraların gelişiminin internetin gelişimi ile daha iyi hale gelecek olduğunu düşünen Brian, yatırımcılar için kendilerinin daha iyi seviyeye varacak olduğunu, bunun ise kripto paraların daha fazla yayılması konusunda çok daha fazla etkili olacağını düşündüğünü açıkladı. Brian, gelecekte daha büyük oranlarda kripto para alımlarının yapılabilecek olduğunu, kendilerinin ise Coinbase olarak çok daha fazla insana hitap edebilecek olduklarının mesajını verdi. Brian’ın mesajları kısa sürede sosyal medyada ve Çin’in Google’ı olan arama motoru Baidu’da bulunan tartışma platformlarında sıkça paylaşıldı.

  • Coinbase tarihin en büyük kripto para borsalarından birisi.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box