Haberler

Brian Armstrong: Geleceğin Google’ı olacağız

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, kendisinin gelecekte Coinbase konusunda çok daha iyi seviyeye varacak olduğunu düşündüğünü dile getirdi. Coinbase’nin gelecekte Google benzeri bir kripto para görevi görebilecek konumda olabileceğinin altını çizen Brian, yatırımcıların kendilerine olan güvenlerinin ve dünyanın kendisine olan güveninin bu konuda çok daha fazla etkili rol oynayabilecek olduğunun altını çizdi.

Kripto paraların gelişiminin internetin gelişimi ile daha iyi hale gelecek olduğunu düşünen Brian, yatırımcılar için kendilerinin daha iyi seviyeye varacak olduğunu, bunun ise kripto paraların daha fazla yayılması konusunda çok daha fazla etkili olacağını düşündüğünü açıkladı. Brian, gelecekte daha büyük oranlarda kripto para alımlarının yapılabilecek olduğunu, kendilerinin ise Coinbase olarak çok daha fazla insana hitap edebilecek olduklarının mesajını verdi. Brian’ın mesajları kısa sürede sosyal medyada ve Çin’in Google’ı olan arama motoru Baidu’da bulunan tartışma platformlarında sıkça paylaşıldı.

  • Coinbase tarihin en büyük kripto para borsalarından birisi.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu