coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBrian Kelly'den altcoin açıklaması

Brian Kelly’den altcoin açıklaması

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto paralar hakkında yaptığı her yorum ayrı bir değer ve ayrı bir önem taşıyan Brian Kelly, altcoin ile ilgili yaptığı açıklamasında büyük bir artış olabilecek olduğunu, bu artışın ne zaman olacak olduğunun ise bilinemeyecek kadar zor bir konu ve soru olduğunu açıkladı. Asıl beklentinin Bitcoin fiyatının artmaya başlamasının altcoin fiyatlarını derinden ve ciddi oranda arttırabilecek olduğunu belirten ünlü analist Brian Kelly, bu beklentinin gerçek olabilecek olduğunu açıkladı.

Brian Kelly: Kesin bir değişim olabilir

Kelly, kripto paralar ile ilgili bugün bir yorum yapmanın zor olduğunu ama istatistiklerin Bitcoin fiyatındaki artışların altcoin’leri tetikleyerek daha büyük artışları beraberinde getirmesi için bir etken olacak olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatının ne kadar artış gösterir ise altcoin fiyatlarının artacak olduğu konusunda kesin rakamlar kullanmaktan çekinen Kelly, bunu zamanın gösterecek olduğunu ve zaman içerisinde kripto para fiyatlarının değişime uğrayacak olmasının kesin olan bir konu olduğunu açıkladı. Kelly’nin bu açıklaması altcoin’e ilgiyi daha fazla arttıracak olurken, Bitcoin sahiplerini de sevindirecek türden.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail