Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.000 Dolar Altında Seyrediyor

Bitcoin fiyatının 7.900 dolarlı seviyelerde olması yatırımcıları rahatsız ediyor.

Bitcoin fiyatında son dönemde beklenmedik bir düşüş eğilimi olması piyasada yatırımcıların kararını etkiliyor. Kripto para birimi piyasasında yaşanan son gelişmelere bakılacak olursa beklenmedik bir düşüş aslında olmadı. Son 15 gün içerisinde bazı aralıklarda beklenmedik fiyat değişimleri gündeme gelse bile yatırımcılar kazanç elde ettiler ve tüm bunlar kısa süre içerisinde yaşandı.

Bitcoin fiyatı bugün ise 8.000 doların altında 7.900 dolar üzerinde seyretmeye başladı ve piyasa fiyatının 7.900 dolar sonrasında ne kadar düşecek olduğu hakkında bazı soru işaretleri oluşmaya başladı. Yatırımcıların kısa sürede 7.900 dolar seviyesinden alıcı arayan Bitcoin’i alıp almama konusundaki kararsızlığı ise dip fiyat seviyesi beklentisinden dolayı kaynaklanıyor. Dip fiyatın ne kadar olacağı ise merak ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu