AltcoinAnalizBitcoin

BTC, ADA, BNB Güncel Fiyat Değerlendirmesi

BTC, ADA ve BNB'de son durum ne?

Kripto para piyasası özellikle lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 63.000 dolar seviyesine çok yaklaşması ile canlandı. Bitcoin’in bu yükselişini 4.000 dolara çok yaklaşan Ethereum izlerken diğer altcoinlerin ise henüz bekledikleri yükselişi elde edemediği görülüyor. Buna rağmen özellikle ADA ve BNB için önemli noktalar ön plana çıkıyor. Bu analizde bu coinleri yüzeysel olarak ele alacağız…

BTC’de Kısa Vadeli Düşüş Gelebilir

Bitcoin’e bakıldığında ise özellikle 64.000 – 65.000 dolarda yüklü satış emirleri girildiği görülmekte. Daha önceki zirve seviyeleri genellikle tekrar test edilirken bu seviyelerden satış yaşanması oldukça muhtemel ve daha önce çokça görülen bir durum. Bu sebeple 64.000 – 65.000 aralığına yükseliş yaşanması durumunda BTC’de çekilmeler olabilir.

BTC fiyatının yoluna devam etmesi için ise 64.000 doların üzerine çıkılması ve günlük kapanışın bu seviye üzerinde yapılması gerekiyor. Grafik ise güncel durumda önce 64.000 dolar, daha sonra geçici düşüşe işaret ediyor.

Bu sebeple her zaman en kötü senaryo göz önünde bulundurulmalı. En önemli destek noktası ise şu aşamada 58.000 dolar seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin (BTC) 4 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

Cardano’da Durum Ne?

Cardano, Alonzo hard forku sonrasında ciddi bir yükseliş göremedi ve akümülasyon bölgesinde kalmaya devam ediyor. ADA fiyatı için 1,90 dolar önemli bir destek iken 2,30 doların üstünde günlük kapanış ise konsolidasyonun bitmesi anlamına geliyor.

ADA an itibarıyla 2,20 dolar ila 2,30 dolar bölgesinde kaldı ve konsolidasyon biterse 2,80 dolar test edilebilir.

Özellikle 2.43 seviyeleri oldukça önemli. Bu direnç kırılırsa fiyatın 2.80 seviyelerine çıkması hızlı bir şekilde geçekleşebilir.

Stop olunacak mantıklı seviye ise 1.90 seviyesinin aşağısı olabilir.

Ethereum (ETH) 4 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

BNB, Haftaya Hızlı Başladı

Binance Coin, önde gelen borsadan gelen haberler ile haftaya kesinlikle iyi başladı. 469 dolar seviyesinden işlem gören BNB için 513 dolar seviyeleri oldukça kritik. Bu seviye üzerine olacak kırılım 590 dolarlara kadar ivmelenme getirebilir

Yine

İşlerin ters gitmesi ve düşüş yaşanması durumunda ise 380 dolar aşağısında stop olmak mantıklı olabilir.

Binance Coin (BNB) 4 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Alonzo güncellemesi cordanayi bitirdi bence kripto piyasada btc 60 bin doların üzerinde çıktı ve diyer alkovinler patladı Ada nın 3 bin doların üzerinde olması gerekirken aynı yerde kalması olamaz şu durumda Ada 3.500 dolarda olması gerekir analistler dogrumu


Başa dön tuşu