Bitcoin

BTC’de Endişe Seviyesi: 10.500 Dolar

Bitcoin fiyatında 10.500 dolar beklentisi gün içerisinde yatırımcıları hem korkuttu, hem de endişelendirdi.

Bitcoin fiyatında yatırımcılar 10.500 doları beklerken, bir grup analist ise 10.500 doların son derece riskli olduğuna dikkat çekmeye başladı. Bitcoin güncel piyasa hacminin giderek daha fazla arttığına dikkat çeken analistler, yatırımcıların 10.500 dolar beklentisinin gerçek olma beklentisinin çok güçlü olduğu gibi, kısa sürede 10.500 dolar direnci kırılamazsa 10.000 dolar seviyesi altına gerileme yaşanabilecek olduğuna dikkat çektiler.

ABD’de son dönemde Bitcoin yatırımcıları alım taleplerine daha fazla ilgi gösterirken, Asya piyasalarında da Bitcoin’e ilgi artıyor.

Endişeli bekleyiş

Büyük yatırımcıların herhangi bir endişe ve korkusu söz konusu olmamasına rağmen küçük yatırımcılar özellikle bu dönemde büyük bir merakla bu seviyenin geçilmesini bekliyor.

BTC eğer kısa vadede 10.500 doları görürse 11.000 dolar sıradaki adım olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu