Ana SayfaAltcoinBu Altcoin Bugün Yüzde 75'in Üzerinde Sıçrama Yaptı! Sırrı Ne?

Bu Altcoin Bugün Yüzde 75’in Üzerinde Sıçrama Yaptı! Sırrı Ne?

Takip et

Altcoin piyasası, Ağustos ayının başından bu yana çoğu varlığın kırmızı bölgede işlem görmesiyle genel olarak düşüşte gibi görünüyor.

Bununla birlikte, otonom dijital para birimi Decred (DCR), piyasa fiyat hareketine meydan okuyan ve önemli kazançlar kaydederek öne çıkan varlıklar arasında yer aldı.

Bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 45 dolar seviyesinden işlem gören DCR son 24 saatte %66 değer kazandı. Bununla birlikte, altcoin %75 değer kazanmasının ardından biraz geriledi.

Decred fiyatındaki yükselişi gösteren günlük grafik.

Altcoin, 2022 yılında yaşanan genel kripto para düşüşüyle paralel olacak şekilde büyük fiyat düzeltmeleri yaşamıştı. DCR, Proof-of-Work (PoW) ve Proof-of-Stake (PoS) mekanizmalarını birleştirerek çalışıyor.

Decred fiyatı 2021 yılında büyük bir rekor kırarak 246 dolara kadar yükselmişti.

İlgili Haber
Hacklenen Metaverse Altcoini İyi Haberi Verdi: "Geri Almayı Başardık!"

Decred Altcoinindeki Fiyat Yükselişinin Sebebi Güncellemeler Mi?

DCR’nin değerindeki son artış, Blockchain’ini geniş çaplı kullanıma doğru ilerletmeyi amaçlayan artan ağ gelişimi ile bağlantılı.

Decred baş geliştiricisi web sitesi yükseltmesi için güncellenmiş bir teklif paylaştı ve bunun zaten hazır olduğunu ve sadece geri ödeme ve dağıtım izni beklediğini belirten mesajlar verdi.

Genel olarak, web sitesi yükseltmesi kullanıcılar için işlemleri basitleştirecek. Web sitesi güncellemesinin detayları olarak şunlar verildi:

“Projenin en kritik yönlerine odaklanmak ve bunları ortalama bir insan için daha somut bir şekilde tanımlamak için mesajlar basitleştirildi. Web sitesinin gereksiz veya dağınık görülen bölümleri kaldırılarak site genel olarak sadeleştirildi. Teklifin onaylanması halinde site kullanıma hazır hale gelecek ve mevcut sitenin yerini alacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Gemici

Batmaktan batirmaktan bikmadiniz bu sanala bu hayal ürününe yatırım yapanlarin hepsi batacak.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları