Altcoin

Bu Altcoin Bütün Kripto Para Sektörüne Meydan Okuyor!

Sektör düşerken bu altcoin tutunuyor.

Evergrande skandalı ve SEC Başkanı Gary Gensler’ın yaptığı açıklamalar kripto para sektöründeki depremin şiddetini arttırdı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçici süreliğine de olsa uzun süreden sonra ilk defa 40.000 dolar altını gördüm

CELO, Direniyor!

BTC fiyatı 40.000 dolardan yeniden sıçrama elde ederek 42.000 dolar desteğine kavuşsa da başta Ethereum olmak üzere altcoinlerin halinin harap olduğu söylenebilir. Spesifik olarak bir kripto para birimi ise bütün bunlara meydan okuması ile ön plana çıkıyor.

Kripto para ödemelerine ve finansal merkeziyetsiz uygulamalara yönelik bir proje olan CELO, geçtiğimiz haftada %30 yükseliş elde etti. Son 7 günlük grafikte bütün kripto para sektörünün aksine hala %21’lik yükseliş ile yeşil kalmayı başaran CELO, 24 saatte %14 düşüş yaşamasına rağmen bunun diğerlerine kıyasla çok daha sağlam bir duruş ortaya koyduğu söylenebilir.

CELO’nun bu direncinin arkasında ise CELO ağında yakın zamanda günlük 500.000 işleme ulaşılması yatıyor olabilir. 113 farklı ülkeden 2.000’den fazla geliştiriciye sahip olan CELO ekosistemi, iş geliştirme yöneticisi Cazador’un açıklamalarına göre hiç olmadığı kadar hızlı büyüyor.

Buna ek olarak geçtiğimiz ağustos ayında Celo ağı tabanlı girişimi desteklemek adına 100 milyon dolarlık bir fon oluşturulduğu ve bunun da fiyata etki ettiği bilinmekte.

CELO şu an son 1 saatlik grafikte de yeşil kalmayı başarıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu