Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, Çin Devi Tencent ile İşbirliğini Duyurdu: Fiyatında Ani Yükseliş Var!

Bu Altcoin, Çin Devi Tencent ile İşbirliğini Duyurdu: Fiyatında Ani Yükseliş Var!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MultiversX (EGLD) altcoini Perşembe günü yaptığı açıklamada, şirketin Web3 ürünlerini genişletmesine yardımcı olmak için Tencent Cloud ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Çin’in en büyük şirketlerinden biri olan Tencent, ayrıca yine Çin’in popüler mesajlaşma uygulaması WeChat’in de sahibi olarak biliniyor.

EGLD Altcoini ile Tencent Arasında Anlaşma İmzalandı

Daha önce Elrond olarak bilinen MultiversX, kısa süre önce metaverse girişimlerine odaklanmak için yeniden markalaşmıştı. Daha önce oyun, görsel ve işitsel teknoloji gibi alanlarda çalışmış olan Tencent, bu ağı blok zinciri tabanlı bir dizi ürünü dağıtmak için kullanacak.

MultiversX CEO’su Beniamin Mincu, yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Blok zincirlerinden yapay zekaya ve ötesine, bulut bilişim büyük bir gereklilik ve inovasyon için kolaylaştırıcı bir güç. İki şirket arasında ödemeler, Web3 merkezleri, altyapı, staking hizmetleri ve metaverse üzerine yeni bir stratejik ortaklıkta heyecan verici rotaları keşfetmek için Tencent Cloud ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz.”

EGLD altcoin fiyatındaki yükselişi gösteren 24 saatlik grafik.
İlgili Haber
SEC'in Yeni Hedefi Bu Altcoin Olabilir Mi? Uzman Olasılığı Değerlendirdi!

Popüler mesajlaşma uygulaması WeChat’in arkasındaki şirket olan Tencent, Mayıs 2020’de blockchain teknolojilerine 70 milyon dolar yatırım yapmıştı. Ocak 2022’de şirket, WeChat’in cüzdanına Dijital Yuan için destek ekledi.

Tencent Cloud International Avrupa Başkan Yardımcısı Leo Li ortaklıkla ilgili yaptığı basın açıklamasında, “Küresel Web3 topluluğunun sanal ve gerçek dünyalar arasında daha derin bağlantılar kurmak için kritik teknolojileri benimsemesini desteklemeyi amaçlıyoruz” dedi.

Tencent bu stratejisinde düzenleyici zorluklarla da karşılaştı. Ağustos 2022’de şirket, düzenleyicilerin incelemeleri nedeniyle Huanhe non-fungible token (NFT) pazarında ticareti durdurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları