binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, Çinli Dev şirket Alibaba İle İşbirliğine Gittiğini Duyurdu!

Bu Altcoin, Çinli Dev şirket Alibaba İle İşbirliğine Gittiğini Duyurdu!

AIOZ Network, Alibaba Cloud'un İnovasyon Hızlandırıcı girişiminde lider blok zinciri ortağı olarak konumlandırıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

AIOZ Network (AIOZ) ve Alibaba Cloud, Web3 yeteneklerini geliştirmek ve APAC bölgesine ulaşmak için güçlerini birleştiriyor.

AIOZ Network ve Alibaba Cloud İşbirliği

AIOZ Network, Alibaba Cloud’un İnovasyon Hızlandırıcı girişiminde lider blok zinciri ortağı olarak konumlandırıldı ve AIOZ Network platformunda geliştirilen belirli projelere teknolojik ve finansal destek sunuyor.

İşbirliği, yapay zeka, depolama ve akış altyapı hizmetlerini desteklemek için Güneydoğu Asya’da (SEA) bir DePIN İttifakı kurmaya kadar uzanacak.

Asya-Pasifik genelinde Web3 topluluğunu teşvik etmek ve güçlendirmek için bir dizi hackathon ve bölgesel toplantı da planlanıyor.

AIOZ Network ve Alibaba Group’un dijital teknoloji ve istihbarat omurgası Alibaba Cloud, Asya-Pasifik bölgesinde Web3 kullanılabilirliğini artırmak için güçlerini birleştiriyor.

Bu işbirliği, gelişmekte olan yetenekleri yetiştirme ve bölgedeki geliştiricilere gerekli Hizmet Olarak Altyapı ve kaynakları sağlama konusundaki karşılıklı kararlılıktan besleniyor.

Bu işbirliği kapsamında Alibaba Cloud, AIOZ Network’ü Web3 projelerine odaklanan Alibaba Cloud Singapur İnovasyon Hızlandırıcısı için ana blok zinciri müttefiki olarak atadı.

İlgili Haber  Bitcoin 66.000 Doların Üstüne Çıkarken Analistler Temkinli Olunması Konusunda Uyarılarda Bulundu!

Bu girişim, yapay zeka, depolama ve akış yetenekleri de dahil olmak üzere en son altyapı hizmetlerine erişimi kolaylaştırarak Singapur’daki yenilikçi ve esnek işletmeleri teşvik etmek için endüstri uzmanlığını birleştirmeyi amaçlamaktadır.

AIOZ Network, platformunda geliştirilen en umut verici projelere altyapı ve danışmanlık hizmetlerini sunacak.

Alibaba Cloud, AIOZ Network ekosisteminin genişlemesini desteklemek için ölçeklenebilir, güvenli ve sağlam bulut hizmetlerinden yararlanacak ve dünya çapında daha kapsayıcı bir dijital ekonomiyi teşvik edecek.

Ayrıca bu ortaklık, yapay zeka, depolama ve akışla ilgili hizmetleri geliştirmeyi ve bölgedeki DePIN hizmetini daha da desteklemeyi amaçlayan SEA’da bir DePIN İttifakının başlatılmasına tanık olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail