coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoin, Web3 Yatırım Firması Olan DWF Labs İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Bu Altcoin, Web3 Yatırım Firması Olan DWF Labs İle Ortaklık Kurduğunu Açıkladı!

Merkeziyetsiz bir kimlik toplayıcısı olan Litentry, Web3 yatırım firması olan DWF Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz bir kimlik toplayıcısı olan Litentry, dijital varlık piyasası oluşturmada küresel bir lider ve çok aşamalı Web3 yatırım firması olan DWF Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu açıkladı.

Litentry, DWF Labs İle Ortaklık Kurdu

Ortaklık, Web3 ekosisteminin merkezi olmayan kimlik yönetimi alanını yeniden tanımlamayı ve kullanıcıların verilerini bir araya getirmelerine ve kimlikleri üzerinde kontrol sahibi olmalarına yardımcı olmak için birlikte çalışmayı amaçlıyor.

Litentry kısa süre önce, kullanıcıların farklı platformlara dağılmış dijital kimlik verilerini yönetmelerine ve ayrıca gizliliği koruyan hesaplama yardımıyla doğrulanabilir bir kimlik oluşturmalarına ve yönetmelerine olanak tanıyan bir ürün olan IdentityHub’ı piyasaya sürmüştü.

Ayrıca platformların, kullanıcı tarafından oluşturulan doğrulanabilir kimlik bilgileri aracılığıyla dApp’lere ayrıntılı erişimi yönetmesine de olanak tanıyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinlerin Ağ Yükseltmelerini ve Hardfork’larını Destekleyeceğini Açıkladı!

IDHub, piyasaya sürülmesinin ilk haftasında 20.000’den fazla erken kullanıcıya ve 5.000’den fazla doğrulanabilir kimlik bilgisine ulaştı.

DWF labs tarafından da belirtildiği gibi, Litentry ile yapılan bu ortaklık, merkezi olmayan kimlikler ile fiziksel/dijital dünya arasında bir ağ geçidi oluşturmada umut verici sonuçlar elde eden şirketlere sürekli destek verme misyonlarıyla uyumludur.

DWF Labs Yönetici Ortağı Andrei Grachev ise şunları ekledi: “DID, Web3’ün temelini oluşturuyor. Litentry ile dijital dünyayı daha güvenli, özel ve kullanıcı merkezli hale getireceğiz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları