Altcoin

“Bu Altcoin Yeniden Şaha Kalkabilir!”

Yeni bir pump mı geliyor? Analist RUNE hakkında ne düşünüyor?

Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken bazı altcoinler yükselmeye devam ediyor, bazıları ise potansiyel pump beklentileriyle gündeme geliyor.

Ekim ayının ikinci yarısında büyük bir ralli gören RUNE 19 Ekim-2 Kasım arasındaki süreçte yatırımcılarına %140’tan fazla kar getirdi.

23 Kasım’da yükseliş trendini tersine çeviren RUNE, hemen ertesi gün başarılı bir kırılma yakalamayı başardı ve bugün erken saatlerde 13.5 dolar bandını ihlal etmeyi sürdürdü.

İleriye dönük hedefler neler?

Son birkaç saatteki yükseliş trendi büyük ölçüde momentum odaklıydı.

RUNE’un işlem hacmi, geçtiğimiz ayın başına kıyasla daha fazla yükseliş odaklı hareket ediyor. Bu nedenle yükseliş trendinin devam edebilmesi için RUNE merkezli işlemlerin mevcut seviyelerinin etrafında gezinmesi gerekiyor.

Öte yandan RUNE’un vadeli işlem piyasasına olan açık ilgisi de yükselişe geçti.

Birçok borsada da fonlama oranı olumlu seviyelerde kaldı. Eldeki veriler yatırımcıların çoğunluğunun şu anda uzun bahislere sahip olduğunu ve fiyat artış trendini desteklediğini gösteriyor.

Bazı analistlere göre kesin olmamakla beraber RUNE’un yeniden yükselişe geçme olasılığı oldukça yüksek görünüyor.

Tüm bu olaylara dikkat çeken analist Lavina Daryanani bu şekilde RUNE’deki hedefini belirtmiş oldu. RUNE için işler yolunda giderse söz konusu coin değerini iki katına çıkarabilir. An itibarı ile işlem gördüğü anlık fiyat RUNE için hem orta hem de uzun vadeli değerlenme için iyi bir giriş noktası olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu