coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Geliştirici Ekibinde Satış Şüphesi Doğdu: Geçen Sefer de Büyük Miktarda...

Bu Altcoinde Geliştirici Ekibinde Satış Şüphesi Doğdu: Geçen Sefer de Büyük Miktarda Binance’e Taşımışlardı!

Bu altcoinde geliştirici ekip, geçen sefer satış ile sonuçlanan yüklü bir kripto para transferi gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bugün yaşanan gelişmelerde çok sayıda kripto para balinası ve altcoin geliştirici şirketi, önemli hamleler ile coin alım satımları yaptı.

Gün İçerisinde Çok Sayıda Altcoin Balina Etkinliği İzlendi

FET altcoininin arkasındaki geliştirici şirket olan Fetch.ai Vakfı, bugün 5.3 milyon dolara tekabül eden 10 milyon FET tokenini yeni bir adrese transfer etti. FET Vakfı’nın yaptığı bir önceki büyük transfer 26 Ekim 2022 tarihindeydi ve 10 milyon adet FET tokeni Binance’e taşınmıştı.

Diğer taraftan son iki gündür merkeziyetsiz borsa GSR, kripto para borsası Binance üzerinden yüklü miktarda, 4.3 milyon dolar değerinde, 6.86 milyon adet Polygon (MATIC) tokeni çekti.

Diğer bir büyük kripto para balinası, Chainlink (LINK) altcoinine özel bir ilgi duyuyor gibi gözüküyor. Devasa balina, 18 Kasım’dan bu yana ortalama olarak 14.53 dolar seviyesinden 5.03 milyon dolar değerinde 346.021 adet LINK tokeni satın aldı. Ardından söz konusu balina bu tokenleri Aave platformunda yatırdı ve bunları teminat göstererek stablecoin borç aldı.

İlgili Haber  Tutuklu Kripto Para Milyarderinin Aylardır Uyuyan Cüzdanı Bugün Bu Altcoinden Milyonlarca Satış Yaptı

Taze bir balina gerçekten etkileyici bir işlem ile kripto para borsası Binance’ten 36.12 milyon dolarlık 698 milyon Virtua (TVK) çekti. Bu işlem, altcoinin toplam arzının %58’ine tekabül ediyor.

Diğer taraftan Ethereum’un ilk dağıtıldığı ICO etkinliğine katılan bir balina, sonunda bekleyişini sonlandırdı ve bu etkinlikten teslim aldığı 6.2 milyon dolarlık 3.000 ETH coinini kripto para borsası Kraken’e yatırdı. Söz konusu balina ICO etkinliğinde bu coinler için yaklaşık olarak 6.200 dolar ödemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail