Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Güney Kore'nin En Büyük Borsası Upbit'e Yüklü Transfer Oldu, Üç...

Bu Altcoinde Güney Kore’nin En Büyük Borsası Upbit’e Yüklü Transfer Oldu, Üç Gizemli Balina Biriktirmeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasında durgunluk yaşanmasına rağmen altcoin balinaları hareketli kalmaya devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa süre önce yaşanan bir gelişmede, merkezi borsalarda (CEX) STORJ biriktiren üç yeni cüzdan tespit edildi.

0x311 kısa adresli cüzdan, yaklaşık 10.58 milyon dolara tekabül eden 25.57 milyon STORJ tokeni tutarında önemli bir para çekme işlemi gerçekleştirdi.

Hemen ardından, 0x79c kısa adresli cüzdan 2.21 milyon dolara tekabül eden 5.35 milyon STORJ tokenini borsa dışı cüzdanına aktardı.

Son olarak, 0x97c kısa adresli cüzdan son 13 saat içinde yaklaşık 1.65 milyon dolar tutarındaki 3.99 milyon STORJ tokenini cüzdanına çekti.

İlgili Haber
Santiment Açıkladı: Beklenmeyen Altcoinin Sosyal Hacminde Patlama Yaşadı, Bitcoin'i Bile Geçti!

Bununla birlikte yaklaşık olarak üç saat kadar önce Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası Upbit’e 9 milyon adet (3.71 milyon dolar) STORJ tokeni yatırıldı. Veriler incelendiğinde gün içerisinde de yüklü miktarda çok sayıda transferin gerçekleştirildiği gözleniyor. Upbit’e son 24 saatte transfer edilen STORJ miktarının 16 milyon tokeni aştığı gözleniyor.

Bununla birlikte STORJ fiyatı Upbit’e yapılan transferden pek de etkilenmedi ve bu yazının yazıldığı anlarda günü %12 yükseliş ile kapatmak üzere.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay