Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Hack Şoku: Saldırının Ardından Askıya Aldılar!

Bu Altcoinde Hack Şoku: Saldırının Ardından Askıya Aldılar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Logan Paul’un Crypto Zoo’suna benzer bir kripto para hayvanat bahçesi oyunu oluşturmayı amaçlayan bir hobi projesi olan Degen Zoo, Binance Oracle’daki şüpheli bir açığın ardından oyunu askıya aldığını ve bir soruşturma başlattığını duyurdu.

Çinli bir kripto medya kuruluşu olan Wu Blockchain tarafından atılan bir tweet’e göre BscScan, 0x8E…3c3c ön adresine sahip bir adresin 2 Nisan’da yaklaşık 2 milyon DZOO’yu (yaklaşık 58.000 USD) yok ederek anormal bir duruma işaret ediyor.

Bu adres aynı zamanda 0x9F…a7a9 ismine sahip başka bir adresten de yaklaşık 1.8 milyon DZOO aldı ki bu da güvenlik açığı ile ilgili gibi görünüyor.

İlgili Haber
Son Dönemin Popüler Altcoininde "1 Milyar Dolar" Tartışması Büyüyor: Fiyat Kötü Etkileniyor!

Degen Zoo, DAO Maker ile Bağlantılıydı

Degen Zoo, blok zinciri girişimleri için kaynak üretme ve büyüme çözümleri sunan bir platform olan DAO Maker tarafından inkübasyon programına dahil edilen projelerden biriydi. Degen Zoo, DAO token sahipleri için garantili paylar sunarak 8 Mart’ta DAO Maker’da halka açık satışını gerçekleştirmişti. Satış, topluluktan gelen yüksek talep ve coşkuyla karşılanmıştı.

DAOMaker ayrıca Degen Zoo’ya teknoloji danışmanlığı ve ürün stratejisi konularında da yardımcı olmuştu.

Degen Zoo’nun arkasındaki ekip, henüz güvenlik açığının ayrıntılarını ya da kullanıcılar ve yatırımcılar üzerindeki etkisini açıklamadı. Sorunu çözmek için çalışırken sabır ve anlayış gösterilmesini istediler. Ayrıca mümkün olan en kısa sürede güncellemeler sağlayacaklarını belirttiler.

DAOmaker, blockchain girişimleri için kaynak üretme ve büyüme çözümleri sunan bir platform.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları