Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Kritik Bir Hata Son Anda Fark Edildi: Fonlar Güvende Mi?

Bu Altcoinde Kritik Bir Hata Son Anda Fark Edildi: Fonlar Güvende Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa bir süre önce Ripple (XRP) sahiplerine airdrop olarak dağıtılan bir altcoin olan Flare Network (FLR), geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre ekosistemdeki büyük bir bug’ı herhangi bir hasar almadan atlattı.

Flare Network (FLR) Ağındaki Hata Nedeniyle FTSO Ödüllerinin Dağıtımında Sorun Yaşandı

Bununla birlikte FTSO Ödül Yöneticisi kaynaklı bug nedeniyle, FTSO üzerindeki token ödüllerini claim etmemiş kullanıcıların bu ödülleri artık almasının mümkün olmadığı bildirildi.

Flare Network altcoin geliştiricileri, gelişmeye dair açıklamayı resmi hesaplarından şöyle yaptı:

“Flare’deki FTSO Ödül Yöneticisi sözleşmesinde bir bug bulundu. Hata kötüye kullanılmadı. Bu sözleşme artık devre dışı bırakıldı ve yeni bir sözleşme devreye alındı. Önceki FTSO dönemlerine ait talep edilmemiş ödüller artık talep edilemeyecek.”

FTSO, kripto para fiyatları gibi zaman dizisi verileri için kullanılan Flare’in yerel oracle’ıdır. Flare ağındaki uygulamalara hızla güncellenen ve son derece merkeziyetsiz veriler sağlar.

Bununla birlikte çok sayıda kullanıcı, ödüllerinin artık kullanılamayacağı hakkında şikayetlerini bildirdiler.

İlgili Haber
Çin'den Haber Geldi, Bu Altcoinin Fiyatı Yüzde 120 Yükseldi!

Flare Network (FLR) airdrop’u kısa bir süre önce borsalarda veya cüzdanlarında XRP tokeni tutan yatırımcılar için piyasaya sürülmüştü. Ripple ağında çalışan FLR buna rağmen Ripple CTO’su David Schwartz’ın eleştirilerine maruz kalmıştı.

FTSO, verileri zincir üzerine taşımak için merkezi bir varlığa güvenmeksizin zincir dışı zaman dizisi verilerini toplar. FTSO’nun fiyat verileri daha sonra Flare üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz uygulamalar tarafından, örneğin borç verme protokolleri tarafından kullanılabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları