binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÇin'den Haber Geldi, Bu Altcoinin Fiyatı Yüzde 120 Yükseldi!

Çin’den Haber Geldi, Bu Altcoinin Fiyatı Yüzde 120 Yükseldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Conflux (CFX) altcoini, Instagram’ın Çin uyarlaması olan Little Red Book ile entegre olarak kullanıcıların NFT’lerini platformda sergilemelerini sağlayacak. Conflux Network’ün resmi Twitter sayfası bugün haberi tweetledi.

Conflux, içerik oluşturucuları, toplulukları ve pazarları protokoller ve sınırlar arasında birbirine bağlamak için tasarlanmış bir katman 1 blok zinciri protokolüdür.

Çin’in Instagram’ı Little Red Book, Conflux Altcoin Entegrasyonunu Başlattı

Little Red Book, kullanıcılarının non-fungible token’larını (NFT’ler) basmalarına olanak sağlamak için Conflux ile entegre olduğunu duyurdu.

Conflux ağında mint edilen NFT’ler, R-Space adı verilen dijital koleksiyon bölümündeki profil sayfalarında görüntülenebilecek.

NFT entegrasyonu, 200 milyondan fazla Little Red Book kullanıcısının profil resimlerini Conflux blok zincirinde mint etmesine olanak tanıyacak.

Basın açıklamasında “…bu kadar büyük ölçekli bir şirketin permissionless bir blok zincirini entegre etmesi Çin’in NFT yanlısı pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor” denildi.

Haber öncesi 0.032 dolar seviyesinde olan CFX altcoin fiyatı, Çin’den gelen haberin ardından 0.071 dolara kadar sıçradı.

CFX altcoin fiyatındaki yükselişi gösteren günlük grafik.

Coin halihazırda Binance ve OKX gibi büyük kripto para borsalarında listelenmiş durumda.

Conflux’un CTO’su Ming Wu entegrasyonla ilgili olarak şunları söyledi:

“Çin’deki büyük internet endüstrisi şirketleri Web3 dönüşümünü benimseyen çalışmalar başlattılar. Conflux iki dünyayı birbirine bağlayan önemli bir köprü haline geliyor ve Web3 teknolojisini geleneksel endüstri senaryolarına genişletmek için liderlik rolü üstleniyor.”

Web2’den Web3’e geçiş, Nike ve otomobil üreticisi Porsche de dahil olmak üzere birçok markanın NFT koleksiyonlarını piyasaya sürmesiyle mevcut kripto pazarındaki canlanmaya öncülük etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail