binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Kullanıcılar Ayaklandı: Tüm Tokenlerin Kendilerine Dağıtılmasını Talep Ediyorlar

Bu Altcoinde Kullanıcılar Ayaklandı: Tüm Tokenlerin Kendilerine Dağıtılmasını Talep Ediyorlar

19 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olan bu altcoinde kullanıcılar yönetime karşı ayaklanmışa benziyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Merkeziyetsiz özerk bir organizasyon (DAO) ve erken aşama kripto para anlaşmalarına odaklanan bir yatırım grubu olan Jade Protocol, 31 milyon dolarlık hazinesini tasfiye etme çağrılarıyla karşı karşıya.

Teklif, VampireOfCrypto takma adını kullanan eski bir üyeden, düzenleyici kaygıları ve Jade’in ilerlemesindeki yavaşlamayı gerekçe göstererek geldi.

Jade Protokolü’nün Avalanche ve BSC blok zincirlerinde işlem gören yerel tokeni JADE, şu anda topluluğa giriş bileti olarak kullanılıyor. Ancak, önerilen “DAO’yu Dağıt” eylemi kapsamında, JADE bunun yerine token sahiplerinin nakit çıkışı için bir araç haline gelecek.

VampireOfCrypto’nun 25 Eylül’de yayınlanan önerisi, Jade’in ilerlemesini yavaşlattığına ve tüm DAO’lar için risk oluşturduğuna inandığı kararan düzenleyici ortamı vurguladı. Yasal belirsizliklerin ve sert geçen kripto kışının kripto işlem hacminde ve Jade’in işlem akışında düşüşe yol açtığına dikkat çekti.

İlgili Haber  Ethereum ETF'leri Ne Zaman Onaylanacak, Ne Kadar Yakınız? Bloomberg Analistleri Cevapladı

VampireOfCrypto gönderisinde “DAO, tüm token sahipleri için büyük bir yatırım riski oluşturuyor” dedi. Tüm hazine fonlarının token sahiplerine geri dağıtılmasının herkes için bir kazan-kazan durumu olacağını öne sürdü.

Ancak, üst düzey bir DAO üyesi olan Kevin Randleman, Discord’da durumdan duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi ancak Jade’in karşılaştığı zorlukları kabul etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail