Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinde Yarın Büyük Güncelleme Var: Neler Bekleniyor?

Bu Altcoinde Yarın Büyük Güncelleme Var: Neler Bekleniyor?

Bu altcoinde büyük güncelleme öncesi heyecanlı bekleyiş başladı. İşte tam saati ve güncellemenin getireceği yenilikler.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum Katman 2 ölçeklendirme çözümü Optimism (OP) altcoini, merakla beklenen Bedrock güncellemesini yarın gerçekleştirecek.

Güncelleme Türkiye saati ile 19:00’da yapılacak.

Geliştirici ekip, güncelleme sırasında beklenenler ile ilgili şunları söyledi:

“Güncelleme gününde, işlemler, para yatırma ve çekme işlemleri sistem kapalı kaldığı süre boyunca yapılamayacak ve OP Mainnet zinciri işleme devam edemeyecek.”

Bedrock, Mayıs 2022’de duyurulmuştu ve Optimism yönetim konseyinin Token House’u tarafından oylanan ilk büyük ağ güncellemesini temsil ediyor.

Bedrock güncellemesi, Optimism Mainnet’in protokol maliyetlerinde ve güvenlik ücretlerinde %47’lik bir azalma getirecek.

İlgili Haber
Binance'e Açılan Davanın Ardından Yarın Temsilciler Meclisi'nde Kripto Paralar Konuşulacak: Tanık Listesine Dikkat!

Buna ek olarak, ağda para yatırma sürelerinin de kısalacağı ve Optimism’in bir para yatırma işlemini onaylamak için gereken süreyi yaklaşık 10 dakikadan sadece üç dakikaya indireceği belirtiliyor.

Bedrock ile ağ, şu anda Optimism üzerinde mevcut olan Ethereum ve EVM’den farklı kod, tasarım modelleri ve blok başına işlem modelleri gibi “çoklu sapmaları” ortadan kaldıracak. Açıklamada, “Bedrock ayrıca EIP-1559, zincir yeniden düzenlemeleri ve L1’de bulunan diğer Ethereum özellikleri için destek ekliyor” deniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay