Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinin Balinası Binance'a Yüklü Bir Transfer Gerçekleştirdi!

Bu Altcoinin Balinası Binance’a Yüklü Bir Transfer Gerçekleştirdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gelen verilere göre bir ANKR balinası tarafından Binance’e 1.22 milyon dolar değerinde büyük bir ANKR token transferi yapıldı. İsimsiz kullanıcı, 30 Ocak’ta fiyat 0.025 dolarken 29 milyon adet ANKR tokenı aldı ve şimdi 29 milyon adet tokenın tamamını Binance’e aktardı.

ANKR Balinası Binance’a Yüklü Bir Transfer Yaptı

Bu durum, sahibinin ANKR varlıklarını satmayı ve neredeyse 500.000 dolara ulaşabilecek bir kâr elde etmeyi planlıyor olabileceğini gösteriyor.

Bu hareket, potansiyel bir satış belirtisi için token fiyatını yakından izleyen ANKR yatırımcıları arasında merak ve spekülasyona yol açtı.

Nispeten hacimsiz bir coin olduğu için bu kadar büyük miktarda tokenın Binance gibi büyük bir borsaya aktarılması, satış baskısı arttıkça kısa vadede token fiyatında potansiyel bir düşüşe neden olabilir.

ANKR Günlük Fiyat Grafiği

Ancak, durumun her zaman böyle olmadığını ve ANKR’nin fiyatının balinanın eylemlerinden önemli ölçüde etkilenmeyebileceğini belirtmek gerekir.

İlgili Haber
Berkah Digital ve Alchemy Pay Bu Ülkenin Merkez Bankasından Lisans Aldı!

ANKR, merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında popülerlik kazanmış nispeten yeni bir token. Kullanıcıların kendi node altyapılarını kurmalarına ve çalıştırmalarına olanak tanıyan bir blok zinciri platformunu güçlendirmek için kullanılır.

Proje, geliştiricilerin ve işletmelerin blok zinciri teknolojisine erişmesini ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Genel olarak, 29 milyon ANKR tokeninin bir balina tarafından borsaya aktarılmasının kısa vadede token fiyatı üzerinde önemli etkileri olabilir. Bununla birlikte, piyasanın balinanın eylemlerine nasıl tepki vereceği ve bunun ANKR tokenlerinin satışına yol açıp açmayacağı henüz belli değil.

Bu yazının yazıldığı sıralarda ANKR 0.04932 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları