AltcoinHaberler

Bu Altcoinin Etkileşimi Bitcoin ve Ethereum’u Geçti! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Shib yükselişine devam edebilecek mi?

Son günlerin en popüler altcoinlerin başında Shiba Inu (SHIB) geliyor. Kısa sürede 4 kat yükselen ve yatırımcısını sevindiren Shiba’da bugün markete paralel olarak geri çekilmeler olduğunu gözlemliyoruz.

Kısa sürede 4 kat yükselen Shiba’da geri çekilmeler makul karşılanırken, daha önce bahsettiğimiz 0.00002786$ desteğimiz güncelliğini koruyor. Yeni giriş yapmak isteyenler, bu seviye altı günlük kapanış stoplu takip edebilirler.

İlgili Haber
Boğa Bayrağı Açan Shiba Inu'de (SHIB) Yükseliş Devam Edecek Mi? İşte Önemli Seviyeler!

Shib’deki hype henüz bitmemişe benziyor. CoinTrendz.com’un bugün ölçtüğü verilere göre 1 saat içerisinde en çok konuşulan kripto para Shib oldu. Sabah saatlerinde ölçülen veri, Shib’in hala yatırımcıların gündeminde olduğunu gösteriyor.

Son günlerdeki yükselişi ile marketi domine eden Bitcoin’in dahi etkileşiminin Shib’in gerisinde olduğunu görüyoruz.

Shib’deki alım çılgınlığı devam edecek mi bilmek mümkün değil. Bu nedenle bu şekilde belirli bir hype ile yükselen  altcoinlerde stopsuz işlem yapmamak gerekiyor. Daha önce de uyardığımız gibi, Ship ve benzeri coinler aşırı riskli kategorisindeki altcoinlerdir. Riskini yönetemeyen yatırımcıların bu tarz altcoinlerden uzak durması tavsiye ediliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu