Kripto HaberleriAltcoinBu Borsa Tokenleri Yükseliş Partisine Katılmadı!

Bu Borsa Tokenleri Yükseliş Partisine Katılmadı!

Takip et

Kripto para piyasası hareketli bir haftayı geride bıraktı. Başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere çoğu altcoin haftanın ilk günlerinde kesintisiz yükeliş gösterirken haftasonuna doğru daha sakin bir piyasa izledik.

Bu hafta gerçekleşen mini ralliye büyük borsa tokenlarının katılmaması ise kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Bu yazımızda haftayı hareketsiz geçiren altcoinleri inceleyeceğiz.

BNB (Binance)

En büyük kripto para alım-satım platformu ve BNB Chain’in yerel tokeni BNB haftayı neredeyse başladığı yerde kapatıyor.

Haftaya 300$ seviyesinden başlayan BNB, 314$ direncinde ayıların karşı atağıyla karşılaştı. BNB, satışın ardından bir önceki destek seviyesi 281$’dan onay alarak haftaya başladığı rakama yeniden ulaştı.

BNB, 314$ direncini geçtiği takdirde bir sonraki muhtemel direnç 360 dolarda bulunuyor.

HT (Huobi)

Tron kurucusu Justin Sun ile sıkça anılan Huobi’nin tokeni HT’de durum farklı değil. Huobi Token, bu hafta oluşan olumlu havaya rağmen haftayı yaklaşık %2 kayıpla kapatacak gibi gözüküyor.

HT grafiğine bakacak olursak özellikle son günlerde sergilediği dengesiz fiyat hareketi nedeniyle çok net destek-direnç seviyeleri karşımıza çıkmıyor.

Ancak yukarı yönlü bir trendin başlaması için 5.38$ seviyesinin ve yeşil renk ile belirttiğimiz düşüş trendinin kırılması bir sinyal olabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları