Kripto HaberleriAltcoinBu Hafta Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Coin! - 14 Eylül 2020

Bu Hafta Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Coin! – 14 Eylül 2020

Takip et

Digital Assets Data CEO’su Mike Alfred, 7 gün süre boyunca mutlaka takip edilmesi gereken kripto para birimlerini açıkladı. Lider kripto para birimlerinin yanısıra adı pek fazla bilinmeyen kripto para birimlerinin de yer aldığı listeye bakıldığında bu coinlerin bir anda yükselmesinin daha fazla mümkün olduğuna işaret edildi.

Daha fazla yükseliş performansı göstermesi beklenen bu kripto para birimlerinin 7 gün süre içerisinde diğerlerine göre çok daha iyi kazanç sağlayabilecek olduğu, en kazançlı kripto para birimleri arasında bu hafta zirvelerde yer alabilecek oldukları açıklandı.

Alfred, bu hafta içerisinde Bitcoin’in izlenmesi gereken kripto para birimleri arasında ilk sırada olması gerektiğine inanıyor. Bunun sebebi olarak ise birkaç farklı neden gösteriyor ve lider kripto para biriminin bu hafta daha fazla alım sonucunda yükseleceğini ve geleneksel bir alım eylemine tanık olmanın mümkün olduğuna işaret ediyor.

Binance Coin (BNB)

Alfred, Binance kripto para birimi borsasına ait olan BNB’nin mutlaka izlenmesi gereken kripto para birimleri arasında yer alması gerektiğine değiniyor. 52 haftanın en yüksek seviyesinde olan ve en büyük altcoinler arasında yerini alan BNB’nin bu hafta yükseliş trendini sürdürmesi bekleniyor.

Şu anda, BNB/USD grafik çifti 32 dolar seviyesinde sert bir dirençle karşı karşıya, ancak boğalar fiyatı 27.1905 dolarlık kritik desteğin altına düşmesine izin vermediği sürece – ki beklentiler bu yönde -, 32 dolarlık seviyenin altına düşülmemesine sıcak bakılıyor. Bu direncin üzerinde bir kırılma yaşanırsa fiyatın 38 dolara kadar bu hafta içerisinde yükselebilecek olduğu tahmin ediliyor.

NEO/USD

Bu hafta takip edilmesi gereken en önemli kripto para birimleri arasında 3. sırada NEO yer alıyor. Pek fazla yatırımcının ilgilenmediği ancak zaman zaman çok iyi performans gösteren bu kripto para biriminin bu hafta içerisinde 25.23 dolarlık direncin kırılması mümkün olabilirse daha fazla artışlar görmesine sıcak bakılıyor.

Boğaların NEO fiyatını 19.27244 doların (%50 Fibonacci geri çekilme seviyesidir) üzerinde tutabilirlerse, direnç konusunda yeni gelişmeler olmasının mümkün olabileceğine inanılıyor.

YFI ve LINK

Bu hafta yine en fazla yükseliş beklentisi olan kripto paralar arasında YFI ve LINK bulunuyor. Bu 2 kripto para biriminin 7 günlük süre içerisinde yükselmesi bekleniyor.

Özellikle LINK için konuşulacak olursa boğaların 13,28 dolarlık seviyenin üzerine çıkış hamlesi yapması durumunda fiyatın 17 dolar seviyesine yükselmesinin çok daha hızlı ve daha kolay olup bu sonuca ulaşabilecek olduğuna inanılmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları