AnalizBitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Bu İndikatöre Göre Bitcoin Sıçramaya Hazırlanıyor!

Bitcoin'de sosyal duyarlılık negatife döndü.

Hafta sonu 49600$ ile 47750$ dolar arasında yatay hareketlerine devam eden ve haber saatimiz itibariyle 48500$’dan işlem gören Bitcoin’de yeni haftaya ilişkin beklentiler değişkenlik gösteriyor.

Bazı yatırımcılar Bitcoin’de düzeltmenin bitmediğini ve daha da aşağı seviyelerin test edileceğini beklerken, bazıları bu hafta 50.000$’ın yeniden test edilebileceğine inanıyor.

Bitcoin’e teknik olarak baktığımızda haftalık ve günlük ma20’nin üzerine tutunmasının pozitif bir veri olarak karşımıza çıktığını gözlemliyoruz.

Geçtiğimiz hafta içerisinde 50.000$’ın test edilmesi ancak fiyatın bu seviye üzerinde tutunamaması yatırımcıların soru işaretlerini artırdı.

Veri analiz şirketi Santiment son paylaşımında 50.000$ seviyesindeki psikolojik direncin aşılamamasının, yatırımcıları huzursuz ettiğini ve Bitcoin’e ilişkin genel yorumların yeniden negatife döndüğünü söyledi.

Buna ilişkin bir grafik de paylaşan Santiment, bu verinin “bullish” bir veri olduğunu ve yatırımcıların Bitcoin’e yönelik duyarlılıkları ne zaman negatife dönse yükseliş geldiğini aktardı.

Grafiği incelediğimizde yatırımcı duyarlılığının negatif bölgeye indiği dönemlerde genel olarak bir yükseliş geldiğini gözlemliyoruz.

Bu indikatör Bitcoin’de 50.000$’ın yeniden test edileceğinin sinyalini veriyor. Öncekiler gibi başarılı olacak mı bekleyip göreceğiz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Alma canım kardeşim. Zorla değil ya .

Sinan Özdemir

En büyük shitcoin , insanların parasını çalma aracı

Mucit

Haklısın ,1000 adet solana almıştım 2 dolardan.şimdi 98.000dolardan sattım… Akıllı adam akılsız adamların parasını aldığı bir oyun bu.ama çalmak? Kimse sana al demiyor aklın yoksa paranı kaptırırsın.insanlar 3 dolara yakın paradan cordons alıyor ben bunu ralliye başlarken 20 cent den aldım neredeydi herkes…akıllı ucuzken alır aptal ucuzken satar.bu kadar basit

Anonim

Çok akıllısın sen yahu. Kompleks küpüne mi girdin. Aldıysan aldın sattıysan sattın. Allah’ın turşusu bize ne senin parandan.


Başa dön tuşu