blank
Binance CoinBitcoinHaberler

Bu Kart Dünyanın Her Yerinde Kripto ile Alışveriş ve Ödeme İmkanı Sunuyor

Binance daha önce duyurduğu "Binance Kart" dağıtımına başladı.

Kripto devi Binance, Nisan 2020 de duyurduğu “Binance Kart” isimli banka kartı ile ilgili projesini tamamlayarak dağıtıma başladığını duyurdu.

İlk olarak banka kartı şirketi Swipe’ı bünyesine alan Binance Ceo’su Changpeng Zhao, 10 Temmuz 2020 de Twitter’da canlı yayında şirketin açıkladığı ödeme seçeneğini test etti.

Avrupa bölgesi için 1 Ağustos’ta kart lansmanı yapacağını duyuran şirket, bu kartın Bitcoin ve Binance’nin BNB varlığı da dahil dört digital varlıkla uyumlu olduğunu bildirdi.

Changpeng Zhao 25 temmuz da Twitter da bir topluluk kullanıcısına verdiği yanıtta, uzun süren bekleyiş, plan ve testten sonra Binance Kartın müşterilere dağıtımına başlandığını duyurdu.

Kaç adet basıldığı bilinmeyen kartın ilk olarak Avrupa bölgesinde kullanıma açılması bekleniyor.

Binance kart kripto paraların kullanımını kolaylaştırılmasının yanı sıra, kripto para dünyası ile geleneksel  alışkanlıklarından  vazgeçmeyen kullanıcıları bir araya getiriyor. Bu kartın geleneksel ödeme yöntemlerine alışkın kullanıcı ve yatırımcıların kripto para piyasasına olan ilgisini artıracağı tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu