Kripto HaberleriBinance CoinBu Kart Dünyanın Her Yerinde Kripto ile Alışveriş ve Ödeme İmkanı Sunuyor

Bu Kart Dünyanın Her Yerinde Kripto ile Alışveriş ve Ödeme İmkanı Sunuyor

Takip et

Kripto devi Binance, Nisan 2020 de duyurduğu “Binance Kart” isimli banka kartı ile ilgili projesini tamamlayarak dağıtıma başladığını duyurdu.

İlk olarak banka kartı şirketi Swipe’ı bünyesine alan Binance Ceo’su Changpeng Zhao, 10 Temmuz 2020 de Twitter’da canlı yayında şirketin açıkladığı ödeme seçeneğini test etti.

Avrupa bölgesi için 1 Ağustos’ta kart lansmanı yapacağını duyuran şirket, bu kartın Bitcoin ve Binance’nin BNB varlığı da dahil dört digital varlıkla uyumlu olduğunu bildirdi.

Changpeng Zhao 25 temmuz da Twitter da bir topluluk kullanıcısına verdiği yanıtta, uzun süren bekleyiş, plan ve testten sonra Binance Kartın müşterilere dağıtımına başlandığını duyurdu.

Kaç adet basıldığı bilinmeyen kartın ilk olarak Avrupa bölgesinde kullanıma açılması bekleniyor.

Binance kart kripto paraların kullanımını kolaylaştırılmasının yanı sıra, kripto para dünyası ile geleneksel  alışkanlıklarından  vazgeçmeyen kullanıcıları bir araya getiriyor. Bu kartın geleneksel ödeme yöntemlerine alışkın kullanıcı ve yatırımcıların kripto para piyasasına olan ilgisini artıracağı tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları