EOS

Bu Kripto Para, Profesyonel Yatırımcıların Gözünden Düştü!

EOS, azalan ilgi ile gündemde!

Kripto para sektöründe bu tarihe kadar görülen en büyük ICO’yu gerçekleştiren ancak vaatlerinin çoğunu yerine getiremeyerek büyük bir hayal kırıklığı olarak kalan EOS, kesinlikle son dönemde gözlerden bir hayli uzak.

EOS’un 53 gün önce başlayan düşüşü hala devam ediyor ve haftalık %27 kazanca rağmen aslında bunun geri dönüş sinyali vermediği görülüyor.q

Yatırımcılar bir zamanlar top 5 içerisinde yer alan kripto para biriminin özellikle CTO Dan Larimer ekipten ayrıldıktan sonra bir daha eski yerine dönüp dönemeyeceğini konuşuyor.

EOS İçin İlgi Azaldı

Bir zamanlar Ethereum’un en büyük rakiplerinden olan EOS şimdi ise Solana ve Polkadot gibi gerçek Ethereum rakiplerinin yükselişi sonrasında gözden düştü.

Block.one için 4 milyar dolarlık ICO büyük bir başarı olsa da ağı çok fazla merkeziyetsiz uygulamanın kullanmadığı görülüyor. NFT rüzgarını yakalayamayan ve DeFi rüzgarının bile gerisinde kalan EOS, aktarılan bilgilere göre profesyonel yatırımcıların gözünden düştü.

Eylül ayında sert bir düşüş yaşayan EOS, şu an Deribit üzerinde toplam değerine göre en düşük hacme sahip olan kripto paralardan birisi ve bu da alım satımın azaldığını gösteriyor.

Buna ek olarak OKEx üzerindeki profesyonel yatırımcılara bakıldığında çoğunluğun short pozisyon açtığı veya hiç pozisyona sahip olmadığı da görülmekte. EOS için bu durum ilginin neredeyse tamamen bittiğini göstermekte.

Ancak geçmişte populer olan ancak son zamanda hacmi çok düşen kripto paraların bazı haberler ile ciddi yükselişler elde ettiği de biliniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu