Altcoin

Bu Kripto Para Projesi Şimdi de 3 Ülkede Okul Açıyor!

Floki Inu (FLOKI), farklı ülkelerde okul açma kararı aldı.

Dogecoin (DOGE) çılgınlığından yola çıkılarak geliştirilen ve buna rakip olan çok fazla proje bulunuyor.

Shiba Inu (SHIB) kesinlikle bu rekabet içerisinde en dişlisi ve en çok adından söz ettireni olsa da bir başka proje yaptığı reklam anlaşmaları ve attığı adımlar ile yakında bunun önüne geçebilir gibi gözüküyor.

FLOKI, Reklamları Sürdürüyor

Elon Musk’ın yavru köpeği ile aynı adı paylaşan kripto para projesi Floki Inu (FLOKI), kısa süreli hızlı yükselişler yerine organik büyüme ve uzun vadeli yükseliş hedefliyor gibi gözüküyor.

FLOKI bu kapsamda birçok yerde çeşitli reklam kampanyaları düzenlemiş ve bu nedenle bazı regülatörlerin canını bile sıkmıştı.

Ekip şimdi ise sadece reklam yapmakla kalmayıp aynı zamanda topluma da bir şeyler katmayı hedefliyor gibi gözükmekte. FLOKI, Türkiye’de bile önemli adımlar atması ile biliniyor.

İlgili Haber
Fenerbahçe Floki Inu İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!

Floki Inu ekibi, yakın gelecekte üç farklı ülkede okul kuracaklarını ilan etti. Söz konusu okullar Nijerya, Guatemala ve Laos içerisinde hayata geçirilecek.

Bu hareketin aslında projenin fikirleri ile de bağdaştığını vurgulayan ekip, kesinlikle dikkat çeken bir adım atmış oldu.

Bu okulların farklı ortaklıklar ile beraber açılacağı ve Nijerya’daki okulun direkt olarak eğitim hizmeti alamayan 3500 kişilik bir bölgeye hitap edeceği belirtilmekte.

FLOKI kısa süre önce de İsrail içerisinde çok büyük bir reklam kampanyası başlatmıştı ve kampanya hala devam etmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu