Altcoin

Bu Kripto Para, Yeni Güncelleme İle 2022’ye Damga Vurabilir!

Cosmos (ATOM), büyük bir güncelleme ile anılıyor.

Kripto para sektörü 2022 yılına pek olumlu başlamasa da bazı kripto para birimlerinin yol haritalarında 2022’nin çok büyük önemi var. Özellikle 2021’e damga vuran L1 ağlarının yaşattıkları, 2022’de benzer güncellemelere sahip olan kripto paralara ekstra bir mercek ayrılmasını sağladı. Cosmos (ATOM) ise 2022 yılında çok büyük bir güncelleme ile anılıyor.

İlgili Haber
Grayscale Portföyüne Aave, Cosmos, Polkadot ve Monero Eklemeye Hazırlanıyor!

Toplam piyasa değerine göre en büyük 18. kripto para birimi olan ATOM, aslında son 14 gün içerisinde de %100 yükseliş elde etti. ATOM’un bu sansasyonel performansı ve 40 dolar seviyesine kadar ulaşmasının arkasında ise beklenti yer alıyor olabilir.

ATOM, Theta İle Hareketlenebilir

Kripto para sektörünün önde gelen araştırmacılarından olan Mason Nystrom tarafından aktarılan bilgilere göre, Cosmos’un Theta güncellemesi birçok yeniliği beraberinde getirecek. 2022 yılının ilk çeyreğine zamanlanan güncellemenin en geç 31 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor ancak bu daha da erken gelebilir. Güncelleme, çok büyük yenilikler getirmesi ile şimdiden heyecan yaşattı.

Cosmos’un Theta güncellemesinin 6 büyük gelişmeyi beraberinde getireceği belirtiliyor. Bunların arasında meta işlemler, NFT modülleri, ağlar arası hesaplar, likit staking, CosmWASM modülü ve Gravity köprüsü ile ilgili güncellemeler yer almakta.

Cosmos bilindiği üzere farklı blockchain ağları arası iletişimi mümkün kılmayı hedefleyen bir blockchain projesi ve özellikle farklı ağlar arası hesap oluşumu ve NFT modülü adımı her şeyi değiştirebilir.

ATOM bu gelişme ile bir zamanlar ulaştığı top 15 içerisine yeniden girebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu