AltcoinHaberlerKripto Para

Grayscale Portföyüne Aave, Cosmos, Polkadot ve Monero Eklemeye Hazırlanıyor!

Grayscale altcoin çeşitliliğini artırıyor.

Kurumsal satın alımların önünü açan en büyük şirketlerden olan Grayscale’in radarında Aave, Cosmos, Polkadot ve Monero var.

Grayscale yatırımlarının %90’lık kısmı Bitcoin’de bulunuyor. Şirket oluşturduğu trust fonlarıyla kurumsal yatırımcıların diğer coinlere de yatırım yapmasına imkan tanıyor.

Trust fonları duyurulmadan önce Delaware Trust Compony tarafından kayıt altına alınıyor. Delaware verilerine göre Grayscale Aave, Cosmos, Polkadot ve Monero için 4 adet trust kayıt altına almış durumda.

Haberin duyulmasıyla coinlerde ciddi fiyat artışları yaşandığı görüldü. Ancak unutmamak gerekli benzer bir haber 6 başka kripto para için çıktığında konuşan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, bu varlıklara ilişkin fon oluşturulmasının ürünlerin piyasaya sürüleceği anlamı taşımadığını vurgulamıştı.

“Grayscale her zaman yatırımcı taleplerini karşılayan ürünler sunmak için fırsatlar arar. Ara sıra rezervasyon başvurusu yaparız. Ancak fon hazırlığı yapmamız, pazara bir ürün sunacağımız anlamına gelmez. Grayscale, yeni ürünler sunulduğunda duyurmaya devam edecektir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu